Autor Zpráva
neregistrovaný
Profil *
Dobrý den,
vím, že je to dost divná otázka. Spíše mi jde o to, že bych si rád vytvořil nějaký web na kterém bych se naučil kódovat, nasadit a pracovat s wordpressem, popřípadě nějaké věci týkající se google analytics a marketingu atd. Jen nemám konkrétní tému nebo nápad jaký web rozběhnout. Co bych měl udělat? Jaký web a o čem? Nejsem zrovna člověk, co by něčemu extra rozuměl až tak, že bych dokázal o tom psát. Přesto bych se to rád naučil.

Děkuji
margin
Profil *
Podobný dotaz tu padl přibližně před čtvrtrokem. Mám za to, že u nás není web, který by se naplno věnoval fytopufu.
Radek9
Profil
<ot>
Dal jsem si tu práci a asi přes 10 dalších vláken jsem se proklikal až sem. :D
</ot>
Sir Tom
Profil
neregistrovaný:
Také dobrý den,

udělej web o daňových poučkách pro studenty - podnikatele (resp. OSVČ) pro rok 2013.
Nebo udělej web, kde budou popisy a videa všech jídel, které umíš uvařit.
Nebo web o dětech Oskara Schindlera.
Nebo web o Tomášovi Baťovi včetně mapy jeho působnosti.
Nebo by se mi velmi líbil web o knize Válka s mloky (Karel Čapek).
Nebo co takhle web o chovatelství koní?
Nebo například web pro fiktivní firmu, která prodává mléčné produkty.
...
T.Thomas
Profil *
Jak už Ti zde naznačovali, udělej web o něčem čemu Ty rozumíš, nebo se poptej spíš přátel a kamarádů zda by nechtěli web o něčem čemu dobře rozumí oni.
Stalker
Profil
[#3] Radek9
To je fakt blbost :D taky jsem klikal jak zběsilej :D ale +1


[#1] neregistrovaný
A nebo si udělej svoje osobní stránky, piš si blog a na tom se dá taky naučit vše potřebné :) Tak jsem to udělal já a teď už pomalu začínám pracovat s MySQL databází, načítat z ní data a mám mnoho dalších myšlenek, jak rozšířit svůj web, co všechno tam přidat a k tomu se potřebuji vzdělávat, abych to dokázal, což je super :) Nemusím dělat web o něčem, čemu nerozumím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0