Autor Zpráva
NiCK
Profil *
Vím že už to tu bylo tak 1000x, ale nedošel jsem k žádnému výsledku.. Co Vám na internetu chybí? Co by se hodilo? Co by se líbilo a mělo budoucnost? Toť dnešní otázka.. Budu rád za každý příspěvek.
RockFire
Profil
Stejně ti nikdo neporadí nic jiného než udělat web „O čem udělat web?“ ;)
Ivy
Profil
Nejlepší rada kterou nejspíš dostaneš je aby sis tu prošel Obsah webu, můžeš začít třeba vláknem co šlo před měsícem a proklikávat do minulosti. Až narazíš na fytopuf tak jsi na správné cestě.
1Pupik1989
Profil
Mě by se líbil web o 3d. Ne uděláme tohle, ale vysvětlit o co jde. Co jsou to matice, vektory, prostory atd. Sám sice takový článek píšu, ale už to zkresluji ke svému enginu. Spoustu lidí pořád nechápe co je třeba view space. Takže je o čem psát.
quatzael
Profil
NiCK:
Mě na netu chybí nějaký opravdu inteligentní vyhledávání, tzn. aby se mi zobrazovaly jenom relevantní výsledky a ne jako na googlu tisíce odkazů, které jsou praktiky úplně o něčem jiném.
A taky informační web, který umí sám zjišťovat informace. Tedy když budu chtít například vědět nominální hodnotu HDP Indonésie z 1. kvartálu roku 1992, tak aby mi to přímo zobrazilo údaj, který chci (klidně i více výsledků, podle toho kdo to zpracovával, tzn. tamní ministerstvo financí, centrální banka, MMF atd..). Nebo začátky sportovních turnajů (mě neskutečně štve, když se pár dní před turnajem všude píše proti komu budeme hrát první zápas, ale vůbec nenapíšou, který je to den a v kolik hodin)..
Prostě web, kde zadáš dotaz a sám ti vyhodí správnou odpověď, bez toho, aby Tě přesměrovával jinam na stránky..

Tak můžeš začít. Budoucnost to určitě má. Good luck!
Chamurappi
Profil
Reaguji na NiCKa:
nedošel jsem k žádnému výsledku.. Co Vám na internetu chybí?
Web, který by proměnil lidi, kteří píšou na konci věty dvě tečky, na normální lidi.

A jinak samozřejmě, že před třemi týdny tu padl obdobný dotaz, s obdobnými odpověďmi. Ale web o fytopufu stále nikde :-( … takhle ten patapuf nevybudujeme!


Reaguji na quatzaela:
Prostě web, kde zadáš dotaz a sám ti vyhodí správnou odpověď
Na tom už pracuje Jan Barášek. V zahraničí mu to kopíruje Wolfram Alpha, viz to tvé HDP Indonésie.
quatzael
Profil
Chamurappi:
Na tom už pracuje Jan Barášek. V zahraničí mu to kopíruje Wolfram Alpha, viz to tvé HDP Indonésie.
No jo, ale to tahá akorát z wikipedie nebo podobných zdrojů, ale když budu chtít nějaké specifičtější informace (které na wiki nejsou) tak to mi to stejně nebude schopen najít..
Sir Tom
Profil
NiCK:
Aukce s čokoládou nebo erotika v hudbě.
Koumes
Profil *
Hodila by se služba, která by automaticky sledovala funkčnost odkazů na webu a posílala varování e-mailem.

Často se mi stává, že mám na webu odkazy, které ztratily platnost, protože byla cílová stránka zrušena, přesměrována na jinou stránku, doména vypršela nebo se na ní objevily nesmysly s reklamami a na takovou stránku už nechci odkazovat. Nefunkční odkazy můžu občas zkontrolovat přes Xenu nebo Link Checker, ale musím je sám spustit a nepozná to změnu obsahu na cílovém webu, takže je s tím spousta otravné ruční práce. No a já bych potřeboval, aby všechny změny adres a odkázaného obsahu hlídala automaticky nějaká služba za mě a třeba jednou za měsíc mi poslala e-mailem soupis změněných a neplatných odkazů na mém webu seřazené podle různých úrovní nefunkčnosti.

V nějaké administraci bych si mohl zadat adresy svých webů, spustit kontrolu a podívat se na aktuální stav odkazů.
Dadula
Profil
Historie střelných zbraní.
To by pány mohlo zajímat. Třeba toto (i když zbraně vůbec nemusím) mě zaujalo:
http://www.national-geographic.cz/detail/jedna-z-nejstarsich-palnych-zbrani-na-svete-pochazi-z-ceska-31949/
a taky je zajímavé, že Pistole je české slovo, jedno ze tří (pistole, robot, a to třetí si nevzpomenu), kterým obohatila čeština všechny jazyky.
A taky, že česká pistole CZ 75 je nejkopírovanější zbraní 20. století, o tom jsem teď viděla pořad a dost mě to překvapilo....


Sir Tom:
Nebo web s recepty na afrodisiaka z pravé čokolády. Zrovna bádám nějakou knihu o přírodních afrodisiakách a manžel mě nenápadně hlídá, jestli to na něm nezkouším a nervu mu něco do jídla - hlupáček :)
margin
Profil *
Dadula:
a to třetí si nevzpomenu), kterým obohatila čeština všechny jazyky
Semtex
Plaváček
Profil
A polka.
_es
Profil
Dadula:
cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesk%C3%A1_slova_v_jin%C3%BDch_jazyc%C3%ADch
llook
Profil
Dadula:
A taky, že česká pistole CZ 75 je nejkopírovanější zbraní 20. století, o tom jsem teď viděla pořad a dost mě to překvapilo....
To určitě ne. Možná je druhou nejkopírovanější krátkou zbraní (s velkým odstupem za M1911), ale i o tom bych pochyboval. Nejkopírovanější zbraní 20. století je jinak nejspíš AKM.
Dadula
Profil
llook:
Mně je to úplně fuk, jestli byla druhá nebo první, jen opakuji co bylo v TV pořadu. Navrhla jsem o čem psát web, rozhodně jsem nechtěla předvádět své znalosti v oboru střelných zbraní, které jsou nulové - proto ta chyba v pořadí :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0