Autor Zpráva
wardin
Profil
Hezký večer,

jedná se velmi pravděpodobně o prkotinu, ale... vyplácí se podle vás z nějakého důvodu mít v blogu článků na hlavní stránce (osobní stránky, blogu) readmore odkazy jako "Číst dál", "Celý článek" apod.? Nejedná se jen o zbytečný odliv hodnocení interními odkazy z hlavní stránky na konkrétní stránku článku?

Domnívám se, každý v dnešní době pochopí, že celý článek může zobrazit i kliknutím na jeho titulek, ale přesto by mne zajimal váš názor. :) Nebo se tím přeci jen vyplatí anulovat "blbuvzdornost" blogu?

Děkuji za vaše názory
Taurus
Profil
Kvůli použitelnosti je dobré to tam mít, nejlepší je vůbec umožnit přechod nadpisem, velkým obrázkem a tímto dodatkem. Pokud je ale web dobře navržený, třeba to půjde i bez toho...
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na wardina:
„Domnívám se, každý v dnešní době pochopí, že celý článek může zobrazit i kliknutím na jeho titulek“

Kdyby se jednalo o seznam nadpisů a nic víc, bylo by asi celkem jasné, že nadpisy jsou klikací. Pokud je ale pod každým nadpisem odstaveček, asi bude určitá množina čtenářů, kterou bez nějakého výslovného trknutí nenapadne, že se dá text rozkliknout do delší verze.
Sir Tom
Profil
wardin:
Také hezký večer,

určitě ano - pokud si čtu článek a vidím na konci článku odkaz typu "Více", apod., tak aspoň vím, že ten kousek textu, co jsem přečetl pokračuje. To nijak jinak zjistit nedokážu. Navíc několik lidí při čtení souvislého textu "šourá" kurzorem po řádcích a když na konci čtení článku bude už mít kurzor blízko odkazu na Celý článek, tak tím je to lepší.
Marek Prokop
Profil
wardin:
zbytečný odliv hodnocení interními odkazy“ -- Tomu nerozumím. Obávám se, že uvažujete úplně špatným směrem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0