Autor Zpráva
Furyy
Profil *
Zdravím,

vytvářím facebook stránku pro známého, který má penzion (+ restauraci v něm) a řeším správné zařazení stránky na facebooku, zda je správně spíše hotel a nebo restaurace. Případně zda je kritérium, podle kterého se řídit, jako např. že je pro toho známého v podnikání důležitější ubytování, apod.

Díky za odpověď.
Chro
Profil
Hotel, penzion. U něj se jaksi předpokládá, že jeho součástí je i nějaký druh žrádelny, pokud to tedy není ubytovna schovávající se za honosnější název hotelový dům.
Ivy
Profil
Furyy:
Případně zda je kritérium, podle kterého se řídit, jako např. že je pro toho známého v podnikání důležitější ubytování,
To podle mého názoru určitě kritérium je. A vzala bych to do budoucna a finančně - z čeho chce mít důležitější příjmy, z ubytování anebo z restaurace? Je ta restaurace spíše jen pro hosty anebo má pár pokojů a velkou restauraci? Případně jestli je možné (a to nevím) do obou kategorií, ale to by se pak mohlo tříštit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0