Autor Zpráva
Pepa z depa
Profil *
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak navrhnout stránku někomu na koho znám na FB jen jméno a jeho profil, ale neznám e-mail? Spravuji více stránek a fanouškům jedné z nich, bych chtěl poslat pozvánku na jinou, která tématicky souvisí a tak je velká šance, že budou chtít přijímat z ní informace. Jediné co však na profilu té první vidím jsou jména fans a ne maily a nějak jsem nenašel, jak pozvat někoho jen jménem a ne pomocí emailu. Je nějaká cesta jak toto udělat? Předem velmi děkuji za odpovědi. Pepíno.
janbarasek
Profil
Pepa z depa:
Každý uživatel Facebooku má svůj přidělený email, možná by ti to mohl pomoci. Cituji obsah nápovědy:
Vaše e-mailová adresa na Facebooku je stejná jako vaše uživatelské jméno nebo verejné ID uživatele. Uživatelum umožnuje: 

- Zaslat vám e-mail – uzivatelskejmeno@facebook.com
- Dostat se na váš profil Timeline – facebook.com/uzivatelskejmeno

Více je v oficiální nápovědě: https://www.facebook.com/help/www/224049364288051
Pepa z depa
Profil *
janbarasek:
Díky, dobrý směr. Sice musim všechny odklikat, páč stejných jmen je povícero, ale je to cesta. Každopádně díky, tohle už vypadá použitelně....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0