Autor Zpráva
Petas77
Profil *
Zdravím,
nevím jestli to patří zrovna sem, ale týká se to sociálních sítí, takže..

Řeším takový problém, programuju si stránky a vložil jsem si Like Buttony a Komentáře přes iframe. Ale na mém počítači se prostě zobrazují jen v Chromu (verze 32). Ve Firefoxu (verze 26.0) se nezobrazí vůbec nic, v IE (verze 10) se objeví iframe s hláškou "stránka se nedá zobrazit".

Kód jsem si nechal vygenerovat přímo z developers na FB, takže by stan mělo být vše v pořádku. Zkoušel jsem zobrazit mé stránky i na jiných počítačích a tam se mi to zobrazilo normálně ve všech prohížečích. Taky jsem zkoušel ma mém počítači zobrazit jiné stránky, kde by ty Like Buttony měli být a nic se mi nezobrazuje..

Takže předpokládám, že bude problém někde v mém počítači..? Je potřeba nějaký plugin v prohlížeči nebo cokoliv aby se to zobrazovalo? Ale mám nainstalované snad všechno, jak Javu tak Flash atd, co jsem neměl tak jsem zkoušel doinstalovávat, ale krom toho Chromu se mi to prostě nezobrazuje, tak už si vážně nevím rady..

Ale když si vezmu odkaz, na který ten iframe odkazuje, tak se mi ten Like Button normálně zobrazí. Takže netuším jestli je problém v PC nebo v kódu stránek, nesetkali jste se s tím někdo?

Díky za tipy
Str4wberry
Profil
Je možné, že v problematickým prohlížečích používáte nějaké rozšíření, které tyto prvky blokuje.
Petas77
Profil *
Jak jednoduché nakopnutí stačilo.. Jsem hledal problémy v tom co mi může chybět a ne v tom co mi může přebývat. Stačilo vypnout Avast Online Security a už se to zobrazuje. Díky moc!
Str4wberry
Profil
(Jinak je k úvaze, jestli není lepší tyto šmírovací a zpomalovací boxy mít vypnuté. A na svých webech je testovat ve speciálním prohlížeči, který se jinak nepoužívá.)
Petas77
Profil *
Asi jo, něco na tom určitě bude. Já jsem hlavně chtěl vědět proč mi to nefunguje z toho důvodu, že kdyby ten problém nastal u zákazníka, tak abych mu mohl poradit, čím to je a nebylo by to na mě. Jinak mně je celkem jedno jestli ve svém počítači ty boxy zobrazené mám nebo ne :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0