Autor Zpráva
VN TEAM
Profil
Dobrý deň,

Chcel by som vedieť iba názor na toto téma, či facebook a iné budú vládnuť už navždy sociálnym sieťam. Alebo sa oplatí pustiť do takéhoto
projektu?

Ďakujem.
pcmanik
Profil
VN TEAM:
Pred facebookom tu boli aj iný, námatkovo myspace.
Ak niečím zaujmeš, čo tý ostatný nemajú, mohlo by to zopár ľudí začať používať problém by ale bol s mäsovejším rožšírením, ani googlu sa nedarí G+ presadiť a predsa len majú tých prostriedkov na reklamu viac ako ty.
A len tak zo zaujímavosti jeden taký projekt mám, ale nepúšťam tam ľudí, resp. je to len taká moja bočná prácička.
LudekBrno
Profil
VN TEAM:
Dle mého názoru je už facebook natolik prolezlý reklamami a hlavně všemožnými aplikacemi a spamem, že už to začíná být hodně otravné. Veškeré ty funkce jsou defaultně zapnuté a většina uživatelů kliká na každou blbost, takže potom za ně můžou psát příspěvky ty aplikace a pomalu to začíná tvořit nadpoloviční většinu obsahu. Takže za sebe říkám, že kdyby se objevila slušná síť, kam by mohli psát příspěvky pouze samotní uživatelé, nemohly by tam vstupovat žádné hry a aplikace a případné reklamy by se omezily na postranní panel, tak bych takovou síť rád za FB vyměnil.
Taurus
Profil
Tak, tak, zkus napsat síť, jejíž jedno z klíčových slov bude slušnost a třeba se to ujme. To se teď moc nenosí a myslím, že křivka FB půjde zase pomalu dolů.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0