Autor Zpráva
MichalU
Profil
Dobrý den,

Překládám Anime a když dodělám překlad vložím titulky do videa a nahraji je někam na free web který umožňuje streamování videa.
Čím dál častěji ale dané video na serveru nevydrží ani týden a už mě nebaví testovat a nahrávat videa stále na nové služby.

Proto hledám způsob jak streamovat videa na webu která jsou uložena na "mega.co.nz"
Je to snad jediná služba kde majitel nemá přistup k datům a aby soubor byl odstraněn musí dotyčný získat odkaz a klič k souboru.

Tak mě napadlo když program "FreeRapid Downloader" (http://wordrider.net/freerapid) dokáže automaticky stahovat přímo soubory jestli by něco takového nešlo udělat na web přes nějaký přehrávač.

Stačilo by mě kdyby to dokázalo formát ".avi"
Testovací odkaz: https://mega.co.nz/#!JMAnQTZR!5XkmeBjYd9WKCVNzyK104KNi_kd64v3a_IWMiGkFRJ8

Doufám že někdo poradí jak na to :-)
Krakatoa
Profil
MichalU:
To, co děláš, je nelegální a to velmi. Jednak vytváříš nelegální rozmnoženinu díla, jednak rozšiřuješ rozmnoženinu díla a jednak dílo sděluješ (chceš sdělovat) veřejnosti.
A jako bonus v tomto konkrétním případě u díla, které je na českém trhu (dvd a bd) pouhé dva dny.
Pokud s tím nepřestaneš tak se jednou nedoplatíš.
lionel messi
Profil
Krakatoa:
To, co děláš, je nelegální a to velmi.
Hmmm, takže je to proti pravidlám: Pravidla diskuse JPW a doporučení » 5. Přísně zakázáno je zneužívání diskuse ke sdílení informací o warezu či jiným ilegálním aktivitám.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0