Autor Zpráva
bicebs
Profil
Chcem pre svoje internetové stránky spraviť facebookove fanstránky. Je lepšie vytvoriť si nový účet na facebooku alebo to spraviť zo svojho osobného účtu? A do akej kategórie mám zaradiť svoje stránky. Jedna je o cvičení s vlastnou váhou a druhá o počítačových hrách. Nereprezentuje to žiadnu osobu ani firmu ani miesto.
jefitto44
Profil
Kategória zdravie/životný štýl

Ja som to vždy robil zo svojho osobného
lionel messi
Profil
bicebs:
Je lepšie vytvoriť si nový účet na facebooku alebo to spraviť zo svojho osobného účtu?
Nie som si stopercentne istý, ale zdá sa mi, že Facebook zakazuje viac účtov pre jedného používateľa (druhá vec je vynútiteľnosť tejto podmienky). Aj keby uvedená situácia bola v súlade s podmienkami použitia Facebooku, odporúčam použiť osobný profil, resp. nevidím žiadnu pridanú hodnotu vo vytvorení ďalšieho konta.

A do akej kategórie mám zaradiť svoje stránky. Jedna je o cvičení s vlastnou váhou a druhá o počítačových hrách.
1. Zdravie/životný štýl
2. Videohra/hry a hračky
Juraj Hajdúch
Profil
Za úvahu ešte stojí fakt, do akej miery chcete svoju osobu (váš osobný FB účet) prepojiť s aktivitami prezentovanými na FB fanstránkach 'cvičenie' a 'hry'.

Ja sa prikláňam k možností (a doporučujem) vytvoriť ich z vlastného účtu.

lionel messi:
Myslím, že FB to trochu zmiernil a za určitých okolností už dovoľuje alternicky, ale, na potvoru, to neviem momentálne na nete nájsť a tie siahodlhé podmienky odmietam čítať. :)
aDAm
Profil
imho zbytečné, pokud je potřeba tak admin/správce vystupuje v roli stránky takže pokud se někdo bojí že by se nějak extra proflákl tak prostě se bude chovat jako "stránka" a její správci

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0