Autor Zpráva
aimia
Profil
Dobrý den,
jsem tvůrce online her a chtěl bych se víc věnovat svému dětskému portálu Strašidýlka - strasidylka.cz . Se zaměřením tak napůl na zábavné a napůl na naučné hry, věková skupina nejmenších dětí – předškolní věk až cca 4-6 třída.

Potřebuji si ale udělat průzkum, jestli má smysl na takovém projektu dělat. Průzkum směřuji především na rodiče, ale uvítám jakékoliv názory. Základní dotazy zní:

1) Od kolika let pouštíte/byste pouštěli své dítě na počítač, k tabletu.

2) Jaké hry mu dovolíte hrát, a jaký obsah/funkcionalitu byste na stránkách uvítali(z obsahu mě napadly kvízy, hry zkoušející z učiva, malovánky, logické hry atd., z funkcionality bodování, hiscore tabulka, získávání „hvězdiček“ za zdárné plnění atd.)

Uvítám i další návrhy, nápady, připomínky. Podotýkám že mě nezajímá kritika vzhledu(ten budu předělávat do modernějšího), jen obsah a smysluplnost webu. Všem děkuji za odpovědi

Pěkný den
Tomáš Hrstka
info@aimia.cz
www.aimia.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0