Autor Zpráva
kilapilatilabum
Profil *
Používal jsem dvoufaktorové ověření, tedy zadání hesla odeslalo kód na můj telefon.

Pak ale telefon z mého účtu zmizel a když jsem jednou smazal cookies, ztratil jsem přístup k účtu.

A FB už typicky není kde kontaktovat.
mckay
Profil
kilapilatilabum:
Můžete zkusit pár postranních cest, ale nemohu zaručit, že nějaká z nich bude fungovat, internet je ale příběhů o znovuzískání účtů plný a pokud s navrhovanými postupy neprorazíte, možná se Vám povede dohledat další způsob, který by mohl fungovat.

Co bych doporučil a co fungovávalo dříve (referenčním případem byla má kamarádka, která zapomněla heslo ke svému účtu), je kontaktovat FB skrze email disabled@facebook.com. Primárně jde o email skrze který se řešívaly účty, které FB deaktivoval na základě porušení podmínek, případně omylem. Pointou ovšem je to, že na konci jste se dostali k tomu "mluvit" s člověkem. Předpokladem je pravděpodobně znalost angličtiny, FB po Vás bude chtít zaslat kopii nějakého osobního průkazu, který pomůže ověřit, že máte nárok na účet.

Druhá možnost - obnovit účet. V zásadě se půjdete podívat na svůj účet aniž byste k němu byl přihlášen a skrze ikonku tří teček nahlásíte profil, že se jedná o Váš starý účet. V následujících krocích budete mít na výběr buď profil zrušit a nebo se pokusit ho obnovit.
kilapilatilabum
Profil *
Právě se mi stalo u druhého účtu, kde jsem měl nastavené dvoufázové ověření, že z něj zmizel telefon, já smazal cookie a teď se nemohu přihlásit.

To už je opravdu podezřelé. Má fb nějaký bug, po kterém telefony mizí? Nebo jsem cílem nějakého útoku?

Můžu to staré fb cookie obnovit Recuvou? Po čem se dívat?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0