Autor Zpráva
barakuda
Profil *
Napadlo mě, bylo by legální a morální dát na profil uživatele fora nebo komunitní stránky informaci o tom zda uživatel přispěl nebo nepřispěl dotací za tento nebo za předchozí rok? Nebo by to odradilo lidi od registrace? Můj názor že když lidi něco používají, měli by si toho vážit (pokud mají mají přispět na provoz služby zdarma za předpokladu že tam nejsou žádné reklamy které by pomáhali uhradit výdaje).


opr. pomáhaly
anonym_
Profil *
barakuda:
Legální proč ne, morální dtto. Jestli to odradí nebo ne záleží na více faktorech a obecně nelze říct. Pak je také otázka, kdo, jak moc a jak často profily prochází.

A ac neznám odpovědi na mě otázky, protože ani nevím, o jaky projekt jde, přidám ti další možnost na výběr. Lidem, kteří přispěli, dej na výběr, zda chtějí informaci zobrazit či nikoliv.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0