Autor Zpráva
Hanz
Profil
Kde bych se mohl něco více přečíst o autorských právech? Zajímalo by mně například jak je to s uveřejňováním mp3 a videoklipů na internetu. A to hlavně jestli musím mít povolení autora (co se týče videoklipů) a jestli je možné uveřejnit třeba jen nějakou část z mp3, tak, aby to bylo legální.
No, ale nejlepší by byl nějaký odkaz, kde je shrnuta celá problematika autorských práv na internetu (ne jen o videu a mp3).
FantomX1
Profil
skus napriklad toto http://www.legal-database.com/internetlaw.htm alebo http://www.legal-database.com/copyright-laws-internet-law.htm, ja som skusil len googlit
llook
Profil
Zřejmě nejrelevantnější odkaz je Autorský zákon, ale stručný rozhodně není: http://business.center.cz/business/pravo/zakony/autorsky/
Ty zajímavé věci jsou v první hlavě první části a dle mého laického názoru ty MP3 ani klipy zveřejnit nemůžeš. A to ani ukázky.
FantomX1
Profil
yo, a ja som nasiel este nieco, http://www.utsystem.edu/OGC/INTELLECTUALPROPERTY/mmfruse.htm taktiez to strucne rozhodne nie je, tiez sa obavam z tych kecov co som zatial cital ze to pristupne nebude, teraz rozmyslam ci by to neslo keby sa to pustalo ako streaming napriklad vo Flashi a v znizenej kvalite.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0