Autor Zpráva
jirrka
Profil *
Ahoj, měl bych otázku. Chci si založit web a psát o „všem možném“. Mohu? Mohu například psát o grafických kartách? O CPU? Neporuším nějaký zákon, pokud například napíši slovo Intel nebo ATI? Název hry, či filmu? Název společnosti?

A pokud píši o základní desce (jen příklad), mohu ji vyfotografovat a obrázky umístit na svůj budoucí web jakožto přílohu k článku? Pokud bych psal o programu, mohu pořídit screenshot programu a ten následně umístit na web?

Předpokládám, že vše, co jsem popsal výše se může, neboť internet je toho plný (jak jinak by fungovaly třeba internetové obchody, že?), ale budu rád, pokud mi to potvrdíte, díky za váš čas.
quinux
Profil
jirrka
Vše o čem na co jsi se ptal můžeš normálně dělat, nevím o tom, že by v tom mohl být nějaký problém. Ostatně uděláš dotčeným firmám reklamu (i když třeba i negativní, ale to je taky reklama;o)
Vladosik
Profil
jirrka
Fotky tech veci udelas sam, tak na ne budes mit dokonce prava ty:-)
fill23
Profil *
těď jsi ty firmy přece taky vyjmenoval:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0