Autor Zpráva
Budry
Profil
Ahoj! Vím že je to trchu blbé, ale chtěl jsem se: umím spustu věcí ale nevím jak je využít poraďte mi o čem bych mohl udělat stránku aby se dali využít mé znalosti JS CSS HTML atd..
dík
vertigo4
Profil
o veverce Prévostově
Budry
Profil
kdo nebo co to je?
Matty
Profil
Budry
http://www.google.cz/search?hl=cs&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd= 1&q=veverka+Pr%C3%A9vostova&spell=1
:-D
Měsíček
Profil
"umím spustu věcí ale nevím jak je využít poraďte mi o čem bych mohl udělat stránku aby se dali využít mé znalosti JS CSS HTML atd.. "

Jseš si opravdu jist, že ovládáš Javascript, CSS, HTML natolik, aby jsi mohl dělat stránku zaměřenou na tyto technologie? Jestliže ano (o tom, ale pochybuji), tak můžeš vytvořit stránku zabývající se návody na určité oblasti či problémy, které ostatní potřebují vyřešit a tak jim můžeš pomoci (dobrým příkladem je tisova stránka zabývající se centrováním divu).

Toť k tomu kdyby jsi chtěl psát o tom co jsi zmínil (J,C,H ..), ale kdyby jsi o tom psát nechtěl a chtěl by jsi to jen při své stránce využít, tak můžeš psát prakticky o čemkoliv, třeba to co tě baví, v čem jsi lepší a to na co máš znalosti klidně od veverky až po výrobu hrnce.
Str4wberry
Profil
Reakce na Budryho:
Podobá témata tu máme celkem dost často. Ze zmíněných vláken mne napadá psát snad o fytopufu.
Budry
Profil
fytopufu

fy...... co??,
Nadan
Profil
Budry
Fytopuf

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0