Autor Zpráva
orava
Profil
Chcem sa opytat o com mam spravit onlinehru
Dakujem
Mistr
Profil
orava
O tom, čemu rozumíš. Těžko třeba o basketbale, neznáš-li počet hráčů na palubovce. A jinak o čem? Třeba o fotbale nebo ledním hokeji.
Str4wberry
Profil
Reakce na oravu:
To já bych uvítal třeba hru o badmintonu. I když taková hra o fytopufu by také nebyla k zahození.
orava
Profil
skuste ine ako sporty
Mistr
Profil
orava
skuste ine ako sporty
Třeba průjezd automobilů křižovatkou - výuka pro studenty autoškoly. Vozidla pojedou v pořadí červený, modrý, zelený atp.

Nebo kolejiště - nastavování semaforů, výhybek apod.
ja
Profil *
Třeba průjezd automobilů křižovatkou - výuka pro studenty autoškoly. Vozidla pojedou v pořadí červený, modrý, zelený atp.
to by sa mi šiklo:-) ..to nie je zlý napad
Joker
Profil
orava
Tak zrovna teď by mohl mít docela ohlas fotbal... ale bylo by potřeba tu hru zprovoznit tak do týdne :-)
orava
Profil
Joker
skuste ine ako sporty
na sporty je velka konkurencia
quinux
Profil
orava
Bez perfektních znalostí v dané hře nemůžeš být objektivním a spravedlivým soudcem při ne/porušení pravidel. Takže se zamysli, kterou hru znáš tak skvěle, abys byl schopen rozsoudit spory mezi hráči - ať již ručně nebo automaticky systémem.
Měsíček
Profil
Piškvorky za pomocí socketů pro dva hráče :)))
imploder
Profil
Třeba průjezd automobilů křižovatkou - výuka pro studenty autoškoly. Vozidla pojedou v pořadí červený, modrý, zelený atp.
Něco takového samozřejmě už existuje. Jako online hra by se to ale mohlo odehrávat v nějakém konkrétním (třeba vymyšleném) městě/oblasti a hráči by řešili né omezený počet dopředu připravených, ale samovolně vzniklé situace, v nichž by ostatní vozidla patřila ostatním hráčům. Třeba i jako tahová hra. A hráč by si mohl vybrat i hrát za policajty.
Mistr
Profil
imploder
Něco takového samozřejmě už existuje
To není úplně ono, co jsem měl na mysli. Šlo spíš o to, co pak popisuješ dál. Jen jsem to prve zamýšlel jen na jednu křižovatku. Případně pohled zvenčí a určení průjezdu křižovatkou. Těch směrů, kam by se taková hra mohla ubírat, je celá řada.
Joker
Profil
imploder
No náááhodou...
Kdyby se udělala nějaká mapa s různými typy křižovatek apod. plus nějací počítačoví hráči (asi se nedá počítat, že by byl neustále k dispozici dostatek živých hráčů a jezdit si po mapě sám by nejspíš byla docela nuda), zapracovala se do toho aktuální vyhláška a tak...
možná by se z toho dokonce dala vydojit i nějaká dotace od ministerstva dopravy :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0