Autor Zpráva
BestVenca
Profil
Čauec,
tuhle jsem na jednom portále velice pěkné theme pro WordPress (Fresh News), prodávané kolem 100USD volně ke stažení. Mohu tento design "jen tak" stáhnout a použít k sobě na web? Dík
joe
Profil
1. Vypadlo ti sloveso.
2. Pokud je to placená šablona, zdarma ji stáhneš a použiješ, porušíš tim autorské práva.
warman
Profil
přesně tak jak říká joe, ale dle mýho názoru to nikdo řešit nebude. ale udělej si raděj svůj :) už z toho hlediska, že ten člověk se tím trápil x hodin a ty bys ho chtěl použit zadara ;)
peth
Profil *
Souhlas s warmanem, ale: Autorská práva (spíš) porušuje ten, kdo nabízí tu šablonu ke stažení - ty ani nemusíš vědět, že je někde jinde placená.
bohyn
Profil
peth
ty ani nemusíš vědět, že je někde jinde placená.
Vedet to nemusis, ale ptat se te na to nikdo nebude. O nahradu skody se pak muzes soudit s tim kdo ti sablonu poskytl.
Benjamin
Profil
Rozhodne bych tu sablonu nestahoval. Sablon pro redakcni system WordPress je opravdu hodne, radove v tisicich a nemyslim si ze pouzit Premium sablonu je zrovna vyhra. Je jen otazka casu kdy na tebe prijdou a nebo te nekdo uda.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0