Autor Zpráva
bencik
Profil *
Klíčová otázka - Je vůbec něco takového povolené nebo to je proti autorským právům? (pro ty kdo neví, je to v podstatě jen zkopírované logo http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/c/c2/Android-logo.svg/500px-Android-logo.svg.png)

Pokud to teda je možné, co byste na tom zlepšili?
bencik
Profil *
pardon http://bencik.wz.cz/ANDROID2.png :)
ninja
Profil
bencik: obecne je to samozrejme protizakonne, nicmene musite si prostudovat konkretni licenci, treba autor dal logo android vilne k dispozici.
bencik
Profil *
Takže pokud to dobře chápu tak tady http://www.android.com/branding.html se píše, že to mohu použít, ale že ve stránce musím uvést něco ve smyslu tohodle: "Portions of this page are modifications based on work created and shared by Google and used according to terms described in the Creative Commons 2.5 Attribution License. "
Opravte mě pokud se pletu...


Teď ještě koukám, že na nějakých monitorech se ta zelená zobrazuje trochu křiklavě... Mám to trochu pozměnit nebo to stačí takhle?
DethLev
Profil
Je to pěkné a očem to bude? O softwareu?
bencik
Profil *
Ano, přemýšlím o koupi G1, tak jsem jen tak dopředu zkoušel něco vymyslet... Bude to nejspíš o nějakých hrách/aplikacích a nastavení až k začátkům programování pro android... (Teď jsem se začal učit Javu :) )

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0