Autor Zpráva
louk
Profil *
Dobrý den prosím vás chtel jsem do administrace abych mohl nahrávat i mp3 ale najednou mi doslo co autorsky práva mp3 ke stazeni budou jen pro registrované a kdys tam napisu ze MP3 písnicku musej smazat do 24hod z disku tak by se nemelo nic stát ne ? děkuji.
Railbot
Profil
Máš dojem, že když ukradneš auto a do 24 hodin ho zase vrátíš, tak se vlastně nic nestalo?
Bubák
Profil
Možná mi něco uniklo, to jsi vyčetl ve kterém paragrafu Autorského zákona?

Moderátor Mistr: Přesunuto sem z duplicitního tématu s naprosto totožným textem.
louk
Profil *
Railbot
hele jo ja se zeptal tak asi normální odpoved nemyslíš ?
Timy
Profil
hele jo ja se zeptal tak asi normální odpoved nemyslíš ?
Hele jo, umpa lumpa, autorská práva je taky nemyslis odpověd ?

Jinak řečeno je to nesmysl.
Medvídek
Profil
louk
Dostal si uplně adekvátní odpověď. Zkus kontaktovat OSU, ty ti poradí nejlépe :)
Radek9
Profil
Presne. OSA. Kdybys videl cenik tk na to radsi zapomenes
louk
Profil *
Přesně chce se mi stoho blejt :-!
yFang
Profil
louk
Přesně chce se mi stoho blejt :-!
Mě se chce spíš blejt z tebe. Ono to taky není jen tak napsat, nazpívat a nahrát písničku, je s tím víc práce, než si ty patrně umíš představit a ty bys chtěl zadarmo rozdávat cizí práci.
Anonym
Profil *
No ono z Intergramu a z Osy je opravdu na blití. Já zvracím nejméně jednou ročně. I když má např. hotel na pokojích jen televize, kde beží komerční programy a za ČT platíš poplatek, stejně musíš platit Ose a Integramu ... Zatím jsem nepochopil za co? A co je ještě horší, každej rok ti pošlou formuláře a ceník (ten se mění každej rok) a ty musíš všechny formuláře stupidně vyplnit. Nechápu, proč tě nevedou v nějaký databázi a prostě jim nepošleš poplatek např. na bankovní účet. Každej rok dostáváš jinej formulář a musíš vyplnit vše od znova. O zmatenosti formulářů a o nefunkčnosti elektronických dokumentů nemulvě... To je opravdu na blití...

Osa a Intergram jsou nefungují byrokratický "úřady" a celkem by mě zajímalo, kolik peněz jde umělcům ... tipuju tak 10%.

Takže pokud se chce "loukovi" zvracet z Osy a Intergramu, pak je to OK, pokud se mu chce zvracet z toho, že nemůže nelegálně poskytovat mp3 ke staženi, pak souhlas s yFangem
louk
Profil *
Tou zprávou „Přesně chce se mi stoho blejt :-!“ jsem myslel OSA jak jsme se dival na ty jejich ceny stejne akorat by mito zaplnilo pamět :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0