Autor Zpráva
ideea
Profil
Zdravím a přeji pěknou denní dobu,
Něco od Vás chci. Všechny internetové projekty mají xy konkurentů a kopií a vytvoříte nějaký projekt v přesvědčení, že je originální a ejhle ono už něco takového existuje (a ještě k tomu propracovanější). Pro mojí hlavu už je nějak složité vymyslet nějaký projekt, který by (podobný) neexistoval. Tak poprosím Vás.

Zkuste mi poradit nějaký internetový projekt, který by byl nějakou dobu (než by se vytvořila konkurence) originální a zajímavý. Bez limitů.

díky. Pokud budete mít dobrý nápad a já se ho pokusím zrealizovat (né sám) tak můžete mít tam někde pod lištou malinkatým špatně viditelným písmem jméno.. :-)

Co by bylo zajímavý a byl by to "trhák" ?? Ale nemá to své konkurenty.
Axamith
Profil
ideea To je právě to nejcennější, ta myšlenka. Takové věci se nenosí na stříbrném talíři, navíc po úžasném oslovení typu Něco od Vás chci
Jan Tvrdík
Profil
ideea:
Pořád sháním kvalitní internetový adresář se synchonizací s Live.com i gmail.com
Plaváček
Profil
ideea

Udělej web o fytopufu ( http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=58631 ) nebo o frtoklufech. Obě témata zatím leží ladem.

Do lišty mé jméno dávat nemusíš, jsem filantrop a rád pomohu.
shaggy
Profil
ideea
Zkuste mi poradit
Máš tam chybu, správne to má byť - Vymyslite to za mňa.

Něco od Vás chci
malinkatým špatně viditelným písmem jméno
Ty niečo od nás chceš a správaš sa ako úplný trotl. Sorry, ale na malé, zle viditeľné písmo sa ti každý vyse...
Najprv sa nauč komunikovať a uvedom si, že keď niečo chceš, musíš za to ponúknuť aj adekvátnu náhradu. Doba, kedy všetci mysleli za všetkých a nikto nerobil nič skončila pred dvadsiatimi rokmi.
drvaca
Profil
Bezkonkurenční web neexistuje a existovat nemůže. Je to totiž vždy jenom web, webů je spousta, a vzájemně si konkurují už třeba jenom obyčejným vzhledem stránky :)
Nox
Profil
ideea
Jak řekl Axamith, jde právě o ten nápad

Jak si sám napsal, vymyslet něco originálního je velmi těžké a právě proto je nápad nesmírně cenný
a často mnohem víc, než samotná jeho realizace a propagace

Nějaký nápis je výsměch, akceptovatelné by byly tak % z výdělku a to nemalá %

Navíc kdyby už někdo takový nápad měl, tak s jeho realizací může klidně začít sám...
Radek9
Profil
ideea:
Něco od Vás chci.
Co za to?
můžete mít tam někde pod lištou malinkatým špatně viditelným písmem jméno
Pokud je toto za to, tak si polib... ;-)
Všechny internetové projekty mají xy konkurentů
Ale nemá to své konkurenty.
Nějak měníš myšlenky, ne?

Celkově. Pokud mě něco napadne, tak si to zrealizuji sám a ten nápad nedám někomu jako jsi ty jen za nečitelný odkaz v patičce. Pokud takhle budeš přistupovat k lidem tak moc neuspěješ. ;-) A potom co jsi tady předvedl ti to i docela přeji. :-)
Timy
Profil
ideea
A nechceš jít opačnou cestou? Nápad zase tak extra důležitý není, většina úspěšných webů, která mě napadá, neměla nijak extra originální myšlenka, ale měli spíše dobré technické zpracování, dobrý marketing, přišli s tím v ten pravý čas nebo se smíchalo to nejlepší z jiných už existujících webů.

Nebo vás napadají nějaké úspěšné weby, které jsou do morku kosti originální? (Za posledních pět let, třeba.)
Jimmy Hayek
Profil
Nox
kdyby už někdo takový nápad měl, tak s jeho realizací může klidně začít sám
Nemyslím si, že je to tak jednoduché. Sám mám pár drobných "originálních" nápadů jenže jejich realizace požaduje značný kapitál a ještě mnoho zkušeností.

ideea
Pro mojí hlavu už je nějak složité vymyslet nějaký projekt, který by (podobný) neexistoval. Tak poprosím Vás.
Zkuste mi poradit nějaký internetový projekt, který by byl nějakou dobu (než by se vytvořila konkurence) originální a zajímavý. Bez limitů.
To nemůžeš myslet vážně, ne? :-)
Jen blázen by ti tu v diskuzi naservíroval své nápady jen tak. Jak už bylo řečeno, samotný nápad (nemusí být originální, ale využitelný) bývá mnohdy nejcennější z celého "projektu".

Navíc jsi neřekl, co od takového projektu očekáváš?
Plaváček
Profil
MMModerátoři, prosím, zamkněte tohle zbytečné vlákno. Děkuji.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0