Autor Zpráva
Tomášeek
Profil
Ahoj,

už jsem se ptal v ukotveném tématu "Učebnice PHP: Tvorba obsahu", ale odpovědi se mi nedostalo. Asi to vlákno bylo díky své délce přehlédnuto, zkusím tedy samostatný dotaz. Pokud jste v Tvorbě obsahu tento dotaz zaregistrovali a nechtěli z nějakého důvodu odpovědět, přesuňte mě k ledu.

Takže:
V příspěvku [#3] (Učebnice PHP: Tvorba obsahu) je uvedeno mnoho témat, která nenašla svého autora a která by na serveru pehapko.cz neměla chybět. Poslední články (a to zejména z úrovně začátečníků) přibyly někdy před 3 či 4 lety (pokud je tam jeden, dva novější, tak mě prosím neberte úplně za slovo) a nové nepřicházejí.


Chci se tedy zeptat, a půjde to asi na Jokera coby hlavního správce a autora učebnice, jak to vypadá s budoucím rozvojem tohoto portálu? Budou články přibývat, bude se pod nimi otevírat nějaká diskuse (vím, že o obsahu lze diskutovat tady), či chystají se nějaké další inovativní změny? Zkrátka, žije si projekt svým životem, nebo je v plánu ten život trochu rozdmýchat?


Otázka trochu pod čarou, jak si projekt vede, co se čísel týče, návštěvnost, bounce rate, ...? Jestli to není tajné.
Alphard
Profil
Alespoň z mé strany přehlédnuto nebylo, ale těžko na to odpovídat. Nevím, jestli to někdy někdo probíral na sraze v Praze, ale jinak jsou veškeré diskuse o učebnici veřejně zde na diskusi.
Jak sám vidíš, mnoho let celý projekt spí, předpokládám, že všichni původní autoři jsou příliš vytížení, aby v tom pokračovali. Takže můj pohled:
- články přibydou, pokud je někdo dostatečně kvalitně napíše, úplně nečekám, že je budou psát lidé z původní komunity,
- přidání diskuse a další změny redakčního života bych teď neočekával vůbec, tato fórum považuji za zcela dostatečné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Ostrá verze učebnice běží na www.pehapko.cz.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0