Autor Zpráva
pawels
Profil *
zdravím mám tento kód:
<form method="post" ACTION="TADY MAM URL+html">
Od: 
<br>
<input type="text" size="30" style="border: 2px solid blue; background-color: yellow">
<br>
<br>
Komu: 
<br>
<input type="text" size="30" style="border: 2px solid blue; background-color: yellow">
<br>
<br>
Předmět: 
<br>
<input type="text" size="10" style="border: 2px solid blue; background-color: yellow">
<input type="HIDDEN" name="prejdina" value="TADY NMAM TAKY URL + HTMLl"><!--URL kam se má přejít po odeslání-->
<br>
<br>
zpráva
<br>
<textarea name="zprava" rows="10" cols=40></textarea><!--vlastní zpráva mailu -->
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<input type="submit" value="Odeslat email">



</form>

Já se učím html,php a javascript jen chvíli ale zdá se mi že je zde vše v pořádku,ale přesto když to odešlu tak to na email nedojde....prosím pomozte :(

Moderátor Chamurappi: NEŘVI na nás. Za otázku se píše jeden otazník.
johnl
Profil
Z HTML formu se toho moc nepozná, jaký máš php script pro odeslání?
Matty
Profil
pawels:
Křišťálová koule mi říká, že by chyba mohla být v příponě scriptu (souboru, na který poté odkazuješ). Spíše než *.html by to chtělo *.php.
Radek9
Profil
pawels:
PROČ MI NEFUNFUJE MAIL FORM???
Neřvi!

zdravím mám tento kód:
A co my s ním? Je to prosté HTML.

ale přesto když to odešlu tak to na email nedojde
Kam to posíláš?

TADY MAM URL+html
Spíše php jak psali ostatní.
pollo22
Profil
odporúčam si prečítať najaký ten článok o sémantike a css. Lebo toto je des a hrúza...
SwimX
Profil
pollo22:
odporúčam si prečítať najaký ten článok o sémantike a css. Lebo toto je des a hrúza...
tvá rada je velmi dobrá, asi jako v druhém vlákně. Když chceš pawelse odkázat na nějaký článek, přidej ho sem, navíc myslím, že sémantika se u formuláře zrovna moc nehodí, spíše Stylování formulářů a tak podobně, ale jemu o todle vůbec nejde.
pollo22
Profil
SwimX:
Je dobre si to naštudovať predtým ako sa do toho pustí. Potom je vysledok taky ako vyššie. myslim že keby si dal do google "Sémantika webu" tak mu vyhodi toľko člankov že bude zeleny.
vynalezce
Profil
nemelo by tam u tech inputu a textarey bejt name?!
peta
Profil
http://peter-mlich.wz.cz/web/php/pr/index.htm
mailform

Otazkou je, kolik chyb to vypise, zda se mail odesle a z jakeho serveru to odesilas. Treba wz.cz ma omezeni na 10 mailu za hodinu, tusim. Nektere mailboxy neprijimaji maily odeslane php scriptem (php pridavado hlavicky mailu, cim je odesilan). Atd...
nightfish
Profil
peta:
proč neodkážeš přímo na dotyčný skript? tebou odkázaná stránka oproti skriptu nepřináší žádnou přidanou informační hodnotu

Nektere mailboxy neprijimaji maily odeslane php scriptem (php pridavado hlavicky mailu, cim je odesilan)
máš nějaký konkrétní případ? nebo je to jen fabulace?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0