Autor Zpráva
marcus
Profil *
Zdravím vespolek, muj dotaz je trosku naivni, vim ze nikdo nevidi do budoucnosti, ale jako zkusenejsi webovi tvurci budete mit asi presnejsi prognozy, nez zacatecnik.. prece jenom vite jak se vyviji poptavka, konkurence atd..
Premyslel jsem nad tim, ze bych tvoril web, ale nevim, jestli se tim da uzivit ..
Pripadne bych byl vdecny za nekolik rad do zacatku.. Diky, Marek

Moderátor Chamurappi: Příště na nás NEKŘIČ, je to proti pravidlům.
Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
panther
Profil
marcus:
prece jenom vite jak se vyviji poptavka, konkurence atd..
poptávka je, o konkurenci by se dalo hovořit - pár kvalitních lidí a spousta patlalů.

Premyslel jsem nad tim, ze bych tvoril web, ale nevim, jestli se tim da uzivit ..
Jsi-li schopný, pak ano, dá se uživit. Kolem tvorby webu je spousta profesí, uživit se můžeš s každou z nich.

Pripadne bych byl vdecny za nekolik rad do zacatku
jaké rady konkrétně myslíš? Učit se, učit se, učit se...? :-)
mckay
Profil
marcus:
Nemyslím si, že je by se ti podařilo vydělat, když jsi teprve na začátku - byla by to dlouhodobější záležitost, musel by sis udělat jméno, a konkurence je opravdu dost (sice je dost lam, kteří umějí velký prd, ale spousta lidí si dá web udělat třeba od nich, protože jsou levní. Viz třeba Michal Kolesa (ale nic osobního).
marcus
Profil *
Panterovi: Myslel jsem tím spíš radu do budoucna ( když už budu něco umět ), co dělat, abych se dostal k nějaké firmě a nemusel být na volné noze..
mckay
Profil
marcus:
Podívej se do inzertních novin a hledej titulek "Hledáme php programátora", to samé hledej na webových stránkách. Pokud budeš něco umět, určitě tě přijmou.
marcus
Profil *
Díky..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0