Autor Zpráva
Ratisko
Profil
Mohl by mi někdo prosím poradit jak se udělá aby se checkbox zaškrtl jako čtvereček? používá se to třeba když je nadřazen nějakým jiným checkboxum a ty nejsou zaškrtlé všechny, ale jen některé :)
Mistr
Profil
Ratisko:
Obávám se, že taková volba v HTML možná není (možná mne však kolegové poopraví). Snad by se nabízelo řešení formou nějakého zbarvení (třeba červeného orámování checkboxu, pokud nejsou položky v jeho větvi vybrány všechny, a zeleně, pokud jsou).
mattyZEM
Profil
Checkbox se dá snad jen posouvat, měnit barvy nejde (tedy ne v css&html)
Joker
Profil
mattyZEM:
Checkbox se dá snad jen posouvat, měnit barvy nejde (tedy ne v css&html)
Skutečně?
<input type="checkbox" style="background:black; color:red;" title="černý checkbox, červená fajfka">
Ratisko
Profil
Aha, je možné že jsem to viděl pouze na stránkách psaných v ASP.NET, ale je pravda že změna barev by se dala použít jako taková alternativa :) dík moc
Joker
Profil
Ratisko:
je pravda že změna barev by se dala použít jako taková alternativa
Ano, dalo by se to nastylovat, aby to takové chování imitovalo.
Pamatujte ale, že chcete-li tu hodnotu pak nějak zpracovávat na serveru, budete muset vymyslet způsob, jak ji na ten server dostat- checkbox sám o sobě má jen dva stavy (zaškrtnutý, nezaškrtnutý).
mattyZEM
Profil
Joker:

To jsem vážně nevěděl :)
Ratisko
Profil
tak já s tímto checkboxem nepracuji, takže to je jen spíš informace pro uživatele kterou budu nejspíš vyvolavat na zaklade JS, jen by me zajimalo, kdyz nastavim u body onLoad je to tak ze se nejdříve načte celé PHP a poté se spustí událost onLoad? Podle mojí logiky by to tak mělo být, ale i ta už se párkrát spletla :D
Moderátor Chamurappi: Proč sis zamkl? Odemykám.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0