Autor Zpráva
jancikfilip
Profil
Ahoj, robím stránku pre jednu pianistku, a ta chce na web asi 50 mp3 s jej nahrávkami.
Pokúsil som sa to vyriešiť tak, že som zaimplementoval nejaký free flash prehravač.
Urobil som si zoznam <dl> (seznam definic) a dt som nadefinoval takto --- dt {float: left; clear: left; width: 10em; font-weight: bolder;class="styl64"}--- aby som to mal pekne zarovnané. (inak to neviem)
ptotom som tak pridal este nejaký javascript, aby sa mi po kliknuti na nazov skladby rozbalil prehravac.
Problém je v tom , že mi to rozhádže celú stránku (IExplorer). Firefox mi to na podiv zobrazi spravne.... ale ked som si dal stranku do validator.webylon.info tak mi zobrazil ze mam v tom napríklad v Iframe nepovoleny znak src :D co je myslim hlupost.
Ak by ste nasli nejaku chybu, tak ďakujem za radu, ale pristanem aj na iný spôsob ako by som mohol tie mp3 spraviť.
prikladam url stranky url stránky
Bubák
Profil
class="styl64"
CSS vlastnost class neexistuje, kde jsi k tomuhle nesmyslu přišel? Naštěstí to budou všechny prohlížeče úspěšně ignorovat.

Otevírací značku IFRAME nemáš ukončenou, chybí ti >. Chybu "úspěšně" opakuješ i všech IFRAME.

ked som si dal stranku do validator.webylon.info tak mi zobrazil ze mam v tom napríklad v Iframe nepovoleny znak src :D co je myslim hlupost
Je to hloupost, takovou hlášku jsem neviděl, asi to bude tím, že neumíš hlášku zkopírovat.
jancikfilip
Profil
Bubák:
díky, už som to skúsil iframe uzatvoriť, a a IE aj v mozile to už ide.
V IE mi tu rozbalenu cast vedla prehrávača dá ako bielu farbu... vo FF ine.. nevieš prosímťa prečo ???
PS: som začiatočník a velka lama.. ucim sa len masiac.
Ďakujem
Bubák
Profil
V IE není IFRAME průhledný, musíš ho zprůhlednit, přidej každému:
allowTransparency="true"

Pak ještě musíš stylem zprůhlednit BODY všech iframů, třebas takto:
<body style="background: none">
pavuk
Profil
Zkus se podívat na tohle, mě to spolehlivě maká napříč prohlížečema a ta implementace do stránek je celkem jednoduchá, když si přečteš tamní diskuzi je tam i dostatečně podrobnej návod. Nemusíš mít přehrávač pro každou skladbu. Jediná vada - má problém s diakritikou, snad by se to u klasiky sneslo
fajzen
Profil
jancikfilip:
skús si prepnúť jazyk na nemecký a potom slovenský
jancikfilip
Profil
Bubák:
Ďakujem, už som to zadal, a funguje to perfektne !!!
a fajzen myslim to že odkazy nefunguje späť???
to budem riesit neskôr... až keď bude hotová slovenská verzia. ;)) ale i tak ďakujem.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0