Autor Zpráva
death
Profil *
Zdravím. Vím, že kdybych hledal do hloubky, jistě bych našel odpověď, bohužel jsem poměrně dost časově vytížený a založit zde topic mi přišlo být nejrychlejší řešení, tak se pls nezlobte, že to sem píšu.

Mám web na bázi iframe (vím, nešťastné řešení) a potýkám se s problémem obnovy stránky, když je dosazená na wz.cz. Když stránku tvořím v mém pc a něco pozměním, zmáčknu "F5" a rázem je změna vidět i ve vnořeném iframe. Bohužel na wz.cz tomu tak není vždy a vnořený rám zůstane "zastaralý" i po zmáčknutí F5. Pomůže až když kliknu pravým tlačítkem do oblasti iframe a dám "obnovit" (ve FF). Bohužel toto nemůže napadnout lidi, co si stránku prohlížejí a často si mohou myslet, že se na stránce prakticky neudálo nic nového ikdyž realita může být jiná (zajímavé je, že tento problém se týká pouze lidí, co stránku navštěvují pravidelně).

Napadlo mě řešení pomocí automatické obnovy vnořené stránky. Ale obnova např. jednou za minutu mi přijde být protivná z důvodu znovunačítání případných obrázků na mém webu. Neexistoval by například nějaký jednoduchý kód, který by mě zbavil mého problému? Bohužel moje znalosti javy a PHP jsou primitivní, a tak si s něčím takovým nedokážu hravě poradit. Za každou radu budu velice vděčný, předem děkuji za případné odpovědi.
Keeehi
Profil
Zkus se kouknout na tyto metatagy. Mohli by ti pomoct.
tiso
Profil
death: najlepšie riešenie je nesnažiť sa obísť nedostatky tejto technológie (iframe), ale použiť lepšiu technológiu (PHP, ...). Trabant s motorom z Porsche je stále len Trabant...
death
Profil *
keeehi: Děkuji za radu, zkusím je...

tiso: PHP bych se chtěl naučit, bohužel by mi to zabralo enormní množství času a to si teď nemohu dovolit.
tiso
Profil
death: čas sú peniaze, ale oboje treba využívať efektívne. Úprava iframe = strata času. Nemáš čas sa to učiť = zaplať niekomu, kto to spraví.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0