Autor Zpráva
ppurket
Profil
Zdravím.
Začínám se učit html a narazil jsem na problém. Chtěl bych, aby se mi stránka otevřela uprostřed prohlížeče a měla pevný rozměr ( např 800px na 800px) při různých rozlišeních. Jde to vůbec?
pavuk
Profil
jde to jednoduše, zkus místní vyhledávání na "horizontální centrování" příp. "horizontální vycentrování, je tu toho mraky
Chamurappi
Profil
Reaguji na ppurketa:
narazil jsem na problém
Tím problémem je, že se na trivialitu ptáš rovnou lidí, aniž bys sám hledal řešení.
Už při vyplnění titulku na tebe vyskočily výsledky hledání, které obsahují odpověď.
ppurket
Profil
Díky moc pavuku. Podívám se na to.

Omlouvám se Chamurappi, ale ničeho jsem si při psaní nevšiml. Příště si na to dám pozor.
Chamurappi
Profil
Reaguji na ppurketa:
ničeho jsem si při psaní nevšiml
Když si nalistuješ kategorii HTML a vyplníš do kolonky „Založit nové téma s názvem“ nadpis, kterým jsi nadepsal tento svůj dotaz, měly by na tebe vyskočit výsledky hledání. Vyskočí? Tuhle hračku jsem dodělával já. Měl bys nějaký návrh na vylepšení, aby to bylo méně přehlédnutelné?

K tématu: Viz Vodorovné centrování.
ppurket
Profil
Co třeba trochu méně arogantní přístup? Omluvil jsem se. Přehlédl jsem to, protože po napsání nadpisu jsem se už věnoval pouze zprávě. Ten text s modrým podtržením jsem neviděl protože není moc výrazný. Jinak všechna čest Tvé hračce - když o ní již vím, tak je to dobrá vychytávka.
panther
Profil
ppurket:
Co třeba trochu méně arogantní přístup?
nevím, jak by ses tvářil ty, kdybys byl pravidelným návštěvníkem a přispěvatelem v této diskusi a desetkrát do týdne odpovídal na tentýž dotaz - jak vycentrovat stránku.
Bubák
Profil
ppurket:
Co třeba trochu méně arogantní přístup?
Chamurappi větu „Měl bys nějaký návrh na vylepšení, aby to bylo méně přehlédnutelné?“ myslí naprosto vážně. Nemá jinou možnost, jak "svou hračku" vylepšit, než se ptát uživatelů.
Chamurappi
Profil
Reaguji na ppurketa:
Co třeba trochu méně arogantní přístup?
Snažím se vyjadřovat stroze, bez zabarvení, ale použitelné odpovědi se stejně většinou nedočkám. Buď mě tazatel naprosto ignoruje, nebo mě uklidňuje, abych se nerozčiloval (nejsem rozčílený), nebo se omlouvá (není za co), nebo mumlá cosi o nedostatečné vlídnosti.

text s modrým podtržením jsem neviděl protože není moc výrazný
Možná bych místo modré měl zkusit červenou.
A nebo vzít úvahu počet nalezených výsledků a případně stopnout odeslání, pokud jich je hodně a tazatel na žádný nekliknul.

když o ní již vím, tak je to dobrá vychytávka
Děkuji :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0