Autor Zpráva
ugurugutugu
Profil
Prosím pomoc. použil jsem jeden template abych si ušetřil práci, ale když jsem si chtěl upravit emil form tak se nepodařilo. i když pracuji s html už nějakou dobu tak prostě nevím kam napsat email na který se mají zprávy odesílat. Help pls

<div id="contact_form">
                    
                        <form method="post" name="contact" action="#5">
                        
                        <label for="author">Name:</label> <input type="text" id="author" name="author" class="required input_field" />
                        <div class="cleaner_h10"></div>
                        
                        <label for="email">Email:</label> <input type="text" id="email" name="email" class="validate-email required input_field" />
                        <div class="cleaner_h10"></div>
                        
                        <label for="url">URL:</label> <input type="text" name="url" id="url" class="input_field" />
                        <div class="cleaner_h10"></div>
                        
                        <label for="text">Message:</label> <textarea id="text" name="text" rows="0" cols="0" class="required"></textarea>
                        <div class="cleaner_h10"></div>
                        
                        <input style="font-weight: bold;" type="submit" class="submit_btn" name="submitbutton" id="submitbutton" value=" Send " />
                        <input name="reset" type="reset" value="Reset" />
                        
                        </form>
                    </div>

Moderátor Joker: Titulek „Email form ... Pomoc“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Hitman
Profil
Takhle jednoduché to nebude, budeš muset použít server - tedy naučit se některý z serverových jazyků.
ugurugutugu
Profil
to jsi mi to vysvětlil...v PHP bych věděl. jen se mi do toho nechtělo míchat páč by to byl jedinej PHP script. jinak celé je to java script + css+ html...a celý web je v jednom Html souboru. Nejde to nějak pocheckovat? Popř poraďte jiný způsob, ale musí ti vypadat takhle...
Hitman
Profil
ugurugutugu:
to jsi mi to vysvětlil..

Na „Help pls“ jsem snad ani nic jiného napsat nemohl. V PHP bys věděl? Tak proč to neuděláš?
panther
Profil
ugurugutugu:
jen se mi do toho nechtělo míchat páč by to byl jedinej PHP script.
no a? To něčemu vadí?

Nejde to nějak pocheckovat?
po-co?

Popř poraďte jiný způsob
jiný způsob není.
ugurugutugu
Profil
boha. děláte tu ze mě akorát idiota. Myslel jsem, že se tu má hledat pomoc...
Chtěl jsem nějaký PHP negativní script. určitě existuje i jiný jazyk. bohužel já ho neznám...a vy asi taky ne => jdu hledat jinam

pokud je tu nějaký admil pls lock.
Joker
Profil
ugurugutugu:
děláte tu ze mě akorát idiota.
No, když někdo používá bizarní výrazy typu pocheckovat, přičemž se vsadím, že ani neví, co to vlastně znamená, plus se navíc začne navážet do správné odpovědi, tak to celkem logicky vzbudí pobavení.

Co tedy přesně znamená slovo "pocheckovat"? To check je zkontrolovat, vyzkoušet, ověřit.

Chtěl jsem nějaký PHP negativní script.
A kdo to má vědět? Je to napsané někde v původním dotazu? Měli jsme si to zjistit telepaticky?

určitě existuje i jiný jazyk. bohužel já ho neznám
Zatímco „v PHP bych věděl“ ...takže to chcete dělat v jazyce který neumíte jen aby to nebylo v PHP, kde to umíte? Zvláštní.
SpotRudloff
Profil *
Na odeslání v PHP slouží tento skirpt:

Soubor email.php:
<form action="odeslat.php" method="post">
E-Mail: <input type="text" name="mail"><br />
Komu: <input type="text" name="komu"><br />
Předmět: <input type="text" name="predmet"><br />
Zpráva: <textarea style="width: 500px; height: 200px;">Text zprávy</textarea>
</form>


Soubor odeslat.php:
<?php
$mail = mail($_POST['komu'], $_POST['predmet'], $_POST['zprava'], "From: " . $_POST['mail']);

if(!$mail){
echo "Nastala chyb při odesílání e-mailu!";
}else{
echo "E-Mail byl úspěšně odeslán!";
}
?>


Nebo online návod i pro ošetřený vstup: http://tvorba-webu.zdarek.com/php/email.php

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0