Autor Zpráva
kubatt
Profil
čaute potřebuju udělat refresh z inframe do nadřazené stránky díky ;) třb z inframu potřebuji otevřít stránku chat.php?id=1;
Miloš
Profil
není to inframe, nýbrž iframe.
Pokud je to refresh na kliknutí, pak target _parent:
<a href="odkaz" target="_parent">

Moderátor Mistr: Přesně tak, je to iframe. Upravil jsem v tomto smyslu i titulek tohoto tématu.
kubatt
Profil
no právě že není je to normál refresh který se vykoná sám
shaggy
Profil
V príspevku č. [#2] máš napísané, ako to urobiť, tak nechápem prečo spamuješ zbytočnými príspevkami. Skúšal si to vôbec? Alebo chceš, aby sme všetko urobili za teba?


Moderátor Joker: Ty zbytečné příspěvky jsem odstranil a odmazal m-ka
Bubák
Profil
kubatt:
není je to normál refresh
Tak napiš, proč nemůžeš použít normální odkaz s targetem, který to poradil Miloš, a hlavně upřesni, co vlastně potřebuješ, protože Miloš napsal odpověď splňující tvé zadání.
kubatt
Profil
no tak dobře chci aby se to automaticky přesmněrovalo a ne odkaz na kliknutí ;)
kubatt
Profil
no vidíš stejak nikdo nenapsal :(
Bubák
Profil
Já myslím, že pořád nikdo nechápe, co vlastně chceš. Jenom vím, že něco, nevím co, se má přesměrovat. Dokonce automaticky, což zase nevím, čm se liší automatické přesměrování od normálního přesměrování.
kubatt
Profil
normálně myslím to takto je funkce v php header("location : blblabla.php"); tak přesměruje stránku na zvolenou stránku :) ale ja potřebuji aby to nepřesměrovalo inframe ale celou stránku ;)
_es
Profil
kubatt:
aby se to automaticky přesmněrovalo
ale ja potřebuji aby to nepřesměrovalo inframe ale celou stránku
Pod "automaticky" myslíš čo presne?
Vo fáze načítania toho iframe, funkčné aj bez JavaScriptu? - Neviem o tom, že by sa to dalo.
Alebo nejaké príkazy JS, ktoré umožnia skriptu v iframe znovu načítať celú stránku?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0