Autor Zpráva
Nuby
Profil *
Kamarád mi udělal v HTML web. Jenže záložky Domů, Novinky, Nabídka, Závěr.. mají být napsané v angličtině (Home...)
Bohužžel nevím jak to mám změnit. Pokoušel jsem se to v html přepsat, pak nahrál na server, ale pořád je to v češtině.
Já tomu moc nerozumím, zřejmě sem to přepsal blbě.
Dík za radu
panther
Profil
Nuby:
Pokoušel jsem se to v html přepsat, pak nahrál na server, ale pořád je to v češtině.
nevěřím.

Postup je správný - stáhneš si soubory z FTP, upravíš (přepíšeš v nějakém editoru, třeba poznámkovém bloku) a nahraješ zpět na server. Změna by se měla projevit.
Nuby
Profil *
<div id="menu"><br /><br />
<a href="index.html">Home</a>
<a href="novinky.html">News</a>
<a href="onas.html">About us</a>
<a href="nabidka.html">Offer</a>

Přepsal jsem to takhle, ale objevuje se jenom to Home, ostatní je v češtině:(
Chamurappi
Profil
Reaguji na Nubyho:
Jenže záložky Domů, Novinky, Nabídka, Závěr.. mají být napsané v angličtině
Záložkami myslíš menu? Kamarád ti navrhnul české menu pro anglický web?


Reaguji na panthera:
nevěřím
Možná má odkazy obrázkové skrz CSS, překrývající text — a jelikož mění jen text, změnu nevidí.
To ale můžeme jen tipovat, když tají odkaz.
panther
Profil
Nuby:
Přepsal jsem to takhle, ale objevuje se jenom to Home, ostatní je v češtině:(
přepsal jsi to dobře, nevěřím, že je to česky. Zkus (třeba i několikrát) v prohlížeči zmáčknout F5, případně znovu nahrát takto upravený soubor na FTP. Je možné, že jsi nejprve upravil a nahrál na FTP opravený první odkaz a druhou opravu se zbylými už ne?

Je to jen věštění z koule. Přepisuješ dobře, chyba je mezi židlí a klávesnicí. Tu my těžko odhalíme.
Nuby
Profil *
www.betvalue.cz

Když kliknu na Domů, přemění se na Home, ale když pak kliknu třebas na Novinky tak se zase zpátky změní na Domů
panther
Profil
Nuby:
Když kliknu na Domů, přemění se na Home, ale když pak kliknu třebas na Novinky tak se zase zpátky změní na Domů
na začátku mám menu anglické, ať překlikávám podstránky všemožnými způsoby, jsou pořád anglicky. Máš nakešovanou starou, českou verzi webu.
Nuby
Profil *
Už to funguje, díky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0