Autor Zpráva
Jozefdt
Profil *
Ked mam stranku ktora neskroluje(uvod) tak v FF mi nezobrazi v pravo skrolovaciu listu ale v IE ju ukaze ako priesvitnu a tym padom sa mi posunie cela stranka( mam nastavene pozadie a cez css som tam dal odkaz) a potom ten odkaz v FF nie je tak ako v IE a neviem uz vobec ako to napravit.
Marek_sk
Profil *
S tím těžko něco uděláš. Pokud není lišta potřeba, FF ji nevykresluje vůbec, IE ji vykresluje jako neaktivní.

Musíš svojí stránku udělat tak "gumovou", aby vypadala skoro stejně při různé šířce okna.
Jozefdt
Profil *
:( tak som si to predstavoval že ked dam uz navrhnute pozadie a do toho pomocou css nakonfigurujem odkazy alebo texty ze to pekne pojde a takto je to :( budem skusat dalej
peta
Profil *
Jozefdt
jde tu listu vyradit, ale az bude treba, tak se nezobrazi.
html, body {overflow:hidden} /*nebo none*/
Ale to by se take dalo zaridit, dalsim divem
<body>
<div class="stranka0">
<div class="stranka1">
</div>
</body>
.stranka0 {overfloaw:auto}
.stranka1 {width:300px;height:300px}

Asobne nedoporucuji ani jedno. Stranka ma byt prizusobovaci kazdemu rozliseni, kazdemu zvetseni pisma (firefox "Ctrl"+"+", nekde davam dokonce ctrl+++, protoze tam nejaky ... dal tak mrnave pismo a to mam 800x600)
Esemeska
Profil
vubec nechapu co to tady popisujes, ale jednou jsem delal web pozicovanim a kdyz jsem neco dal hodne dolu, tak se na to nedalo ve FF najet, protoze jsem mel moc tlusty panel nastroju. Stacilo tam dat par pevnych enteru a vse v poho. Nevim jestli ti to nejak pomuze, ale proste jsem vubec nepochopil co chces :)
hubipe
Profil
peta
Místo html, body {overflow:hidden} /*nebo none*/ tam dej html, body {overflow:auto}. Jenom se musí ošetřit Opera - mě Opera stránku vůbec nezobrazila! Udělal jsem teda PHP skript, ktery, když je prohlížeč Opera, tuto definici odstrani - Opera totiž schovává lišty, když nejsou potřeba.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0