Autor Zpráva
Bongo
Profil *
Ahoj nevíte někdo jak dát do značek <title>;</title> nejakej cooldown? Například taky známo z Ikariam.

Odpočet v titulku.

Moderátor Chamurappi: Titulek „Cooldown v titule“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
johnl
Profil
Odpočítávání pomocí javascriptu? A ten odpočet budeš pomocí js vypisovat do toho title ;-)
Bongo
Profil *
No věc je vtom že ja ten javascript jako mám jenomže pořad když to tam dam tak se to sice odpočíta ale titul stránky je zaseknutej.

Proste DB to odpočítava ale v titulku je 14 dni, 15 minút, 2 sekundy.
mckay
Profil
Bongo:
Nedávno jsem četl, že se to dá vyřešit skrytým iframem, zkus přijít na to jak ;).

//Mimochodem, tuším, že to není cooldown, ale countdown.
Chamurappi
Profil
Reaguji na mckaye:
Nedávno jsem četl, že se to dá vyřešit skrytým iframem
Nechápu, jak souvisí <iframe> se změnou titulku.


Reaguji na Bonga:
ja ten javascript jako mám
Možná v něm máš jako i chybu. Prosím o odkaz na živou ukázku.
mckay
Profil
Chamurappi:
Myslím, že se to dělalo tak, že ten skrytý iframe obsahoval <title> a to se stále aktualizovalo a tím se měnil title.
tombik
Profil
Zkoušel jsem ten countdown dát do title (ne, opravdu to není cooldown), zkus hledat na googlu. Jde také o to, že starší IE nepodporují js v title.
http://www.google.cz/search?q=odpo%C4%8Det+js&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a
Bubák
Profil
tombik:
Já bych se ani zjišťováním, jestli skript může být v elementu title nezabýval, protože skript bych dal až za něj.
Pamatuji, že vlastnost document.title uměl už IE4, takže otázky podpory ve starších prohlížečích pak zajímají akorát webové archeology.

Dodatek: opraveno a upraveno na základě Chamurappiho níže uvedeném příspěvku.
Chamurappi
Profil
Reaguji na tombika:
starší IE nepodporují js v title
Jako <script> přímo uvnitř <title>? To nepodporuje nikdo a nikdo to nikdy nepodporoval, pokud vím.


Reaguji na Bubáka:
Metodu document.title uměl už IE4
Trojka také :-) (a je to spíš vlastnost než metoda)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0