Autor Zpráva
jardos
Profil
dobry den .. mam taky problem .. pracujem s PHP a css ... mam beztabulkovy layout .. a vkladam tam formular ... a nemozem zarovnat jednotlive inputy .... mozete si to pozriet na http://www.pajcni.6k.sk/index.php?action=registracia ... ak si to pozriete tak vzdy mi odsadi urcity pocet riadkov o par pixlov dolava a ja neviem ani za toho paana preco ......

tu je zdrojak toho ..
<div class="nadpis">
* Registrácia</div>
<div class="part">


<form action="index.php" method="post">
<input class="text_normal" name="reg_nick" type="text" maxlength="30" value="<?php echo"$reg_nick";?>"> nick <br>
<input class="text_normal" name="reg_password" type="password" maxlength="30" value="<?php echo"$reg_password";?>"> heslo<br>
<input class="text_normal" name="reg_password2" type="password" maxlength="30" value="<?php echo"$reg_password2";?>"> overenie hesla<br>
<input class="text_normal" name="reg_email" type="text" maxlength="50" value="<?php echo"$reg_email";?>"> e-mail<br>

<input class="go_2" type="submit" value="registrovat" name="registrovat">
</form>

<div class="upozornenie">
Všetky položky sú povinné.<br>
Na vami zadaný e-mail bude následne zaslaný aktivačný kód, ktorý je potrebný na dokončenie registrácie.
</div>
</div>
jardos
Profil
mozno to enpatri do tejto rubriky ... ale nevedel som kam to zaradit :)) .... tak ak sa s tym niekto uz stretol ... bol by som mu vdacny za kazdu radu ...
error414
Profil *
me se to zda dobre
ikso
Profil
Lebo pre part mas v CSS padding: 5px; cize to odsadi 5 pixelov od okraja a na vsetky strany !!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0