« 1 2
Autor Zpráva
Kubo2
Profil
Trejpa:
Berem zpátky, šéfe ;-)
Kubo2
Profil
Trejpa:
Píšeš bludy.
Ne, nepíšu bludy. Já mám napřiklad svoji ikonu uloženou ne v rootu, ale v podadřesáři /image/, a proto potřebuju <link>.
Když má člověk uloženú tú favicon v rootu, spolu s indexom, .htaccessom a ještě jinými dalšími úplně odlišnými věcmi, robí to tam bordel.


Asi tu faviconu dám předse do rootu, protože se mi nezobrazuje úplně na každé stránce.


Trejpa:
dostal výše (před 8 měsíci) a popsal, že už se mu to ukazuje.“ „Nevytahuj stará vyřešená vlákna.

No a co, medzitým se tu zjavil další začátečník (slušne povedané) a keďže byl lenivý čítat odznova celou diskusi, tak jsme mu museli odznova radit my..
jenikkozak
Profil
Kubo2:
No a co, medzitým se tu zjavil další začátečník (slušne povedané)
O sobě slušně především.

a keďže byl lenivý čítat odznova celou diskusi
Jeho problém.

tak jsme mu museli odznova radit my..
Nemuseli.

Když má člověk uloženú tú favicon v rootu, spolu s indexom, .htaccessom a ještě jinými dalšími úplně odlišnými věcmi, robí to tam bordel.
Ano, tři položky ve složce se rovnají „bordelu“. Ty ho jen přesuneš (= neuklidíš) do podsložky. A nebo v rootu založíš 3 složky (=„bordel“) do kterého uklidíš ty tři soubory. Geniální.

Ne, nepíšu bludy.
Ale nesmysly, které jsi byl líný si předem ověřit.
Mimochodem jsi už zase vytáhnul vlákno, které si v klidu několik dní usínalo.
Trejpa
Profil
Kubo2:
Když už jsi to vytáhl…

Výhodou ikony v rootu je její zobrazení i u souborů, které nejsou v jazyce HTML (nemají MIME typ text/html). Například PDF, všemožné textové soubory a (kromě obrázků se svým náhledem) prostě všechny soubory, co prohlížeč zobrazí.
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0