Autor Zpráva
Augustus
Profil
Ako zaheslovat stranku tak, aby nikto nemohol kukať na zdrojový kód?
/ani cez F12 v ie, ani cez pravé tlačidlo./
panther
Profil
Augustus:
Ako zaheslovat stranku tak, aby nikto nemohol kukať na zdrojový kód?
nijak. Nelze to.
Augustus
Profil
Ale na nejakých stránkach som to už videl, niečo ako Pouze pro čtení......
Yur4Y
Profil
Augustus:
Ale ide to veľmi jednoducho obísť. Naozaj sa to nedá.
Keeehi
Profil
Augustus:
Zatím jsem ještě neviděl řešení, které by mě neumožnilo si ten zdroj zobrazit. Znepříjemnit (jen trochu) to zvládly, ale zamezit tomu nedokázaly.
Miloš
Profil
Jediné řešení – nepublikovat. Nedávat nic na stránky a nechat si to doma ve svém počítači.

Způsoby, které se snaží zamezit koukání do zdroje, jsou v lepším případě neúčinné. Často však obtěžují slušné lidi; stránky, kde mi například nějaký pitomoučký rádobykodér odchytává pravé myšítko, zpravidla opustím a už nikdy je nenavštívím, protože pravé myšítko potřebuji téměř jako svou levou ruku.

Je legrační, jak ti nejlepší dávají své rady bezplatně k disposici, zatímco bastlíři mají strach, že by jim někdo okopíroval jejich „skvělý vynález“. Pokud to ovšem není zdravá sebekritika, kdy se kodér za svůj bastl stydí natolik, že nechce, aby někdo tu hanbu viděl. :-D
Railbot
Profil
A copak máš za tak unikátní zdrojový kód, že ho nikdo nesmí vidět?
Augustus
Profil
To bola čisto teoretická otázka, učím sa html.
habendorf
Profil
Tahle otázka se tu objevuje pravidelně. Prostě nejde, nejde a nejde.
Petr ZZZ
Profil
Augustus:
učím sa html
To je hezké, ale nechceš si upravit profil, než se to naučíš? Momentálně nepůsobí dvakrát věrohodně (Zaměstnání: Profesionálna tvorba webových stránok).
Taurus
Profil
Petře, moc se tímto uživatelem netrap, viz http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=30&topic=117497#11

I když máš pravdu.
Petr ZZZ
Profil
Taurus:
To já v takových případech moc neumím, netrápit se. Na jednu stranu mi takový divoch jde na nervy, na druhou stranu tuším, že to bude nejspíš nějaké nerozvážné mládě, které skončí banem a brzo mu to bude líto, ale to už bude pozdě. Teď by se mi sešel nějaký takový ten bezradný smajlík. Hm.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0