Autor Zpráva
ludvajus92
Profil *
Zdravím chystám newsletter, tady je odkaz : newsletter udělal jsem ho tak že jsem ho normálně nařezal na obrázky a ty dal to tabulky, ale mám problém s tím že se mi špatně zobtazuje v některých prohlížečích...téměř úplně v pohodě je v opeře, kde se pouze ukazuje jeden bílej proužek napravo a v ostatních už je to bída...nevíte někdo jak nastavit pravý červený pruh aby se zobrazoval jak má to jest bez bílé mezery a po celé délce ve všech prohlížečích?
Bubák
Profil
TAbukla musí mít v každém řádku sloupce vždy stejně široké, nejde mít nad sebou různě široké obrázky a doufat, že to bude sedět.
header_10.png – šířka 193 px, header_11.png – šířka 200 px
header_17.png – šířka 194 px, header_18.png – šířka 199 px

Mezera pod obrázkem se tu probírala mnohokrát, řešení je několik.
ludvajus92
Profil *
Díky moc, tak teď to už funguje akorát poslední věc co mi ještě nejde tak jak má....když mail rozešlu tak všude se v mailech zobrazuje dobře jen kombinace Gmal a firefox dělá problémy a to že ty obrázky které jsou zároveň odkazy tak obtáhne a dá mezi ně mezery, to znamená že se to celé rozsype, neví někdo co s tím? Pokud by vám to pomohlo poslat na mail aby jste to viděli tak mi ho napište ......děkuju moc za vaše rady

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0