Autor Zpráva
chef
Profil *
zdravím mám rpoblém s mojí stránkou

mám stránku pokud v menu kliknu na link

<li><a class="login" target="mainFrame" href="../../novinky.php"><b> Přehled novinek</b></a> </li>

odkáže mě to na dané věci v iframovaném okně....vše funguje v pořádku akorád mě trápí jedna věc...

pokud se stránka refreshne tak se tam hodí to základní iframové okno dalo by se nějak nastavit aby se to refreshnulo a zůstal bych porad na tom stejnem otevrenem okne?

prikald prijdu na web jsem iframnuty na home.php
kliknu v menu na novinky jsem iframnuty na novinky.php
refreshnu
refresh me zase hodi na home.php....

jak na to prosim?

díky za rady
yFang
chef:
Můžeš to udělat tak, že současně s kliknutím na odkaz nastavíš cookie, kde bude uloženo, co má v tom iframu být a při načtení stránky budeš kontrolovat tu cookie a případně načteš obsah podle toho.
chef
Profil *
a napsal bys mi tady jak se takova funkce dela? :D prosim :d
Bubák
Máš menu a k němu v IFRAME obsah, takto udělané stránky mají všechny nevýhody rámů.
Chytřejší je mít stánku s obsahem a pomocí IFRAME do ní vložit menu. Pak půjde stránku reloadovat, půjde na ji odkázat a stránka neosiří, když na stránku přijde někdo z vyhledávače.
chef
Profil *
nebo by mě zajímala jedna věc... že při kliknutí na odkaz v tom menu ...dát tam něco do odkazu aby to refreshnulo to původní okno a načetlo do něj požedovaný rám...

<li><a class="login" target="mainFrame" href="../../novinky.php"><b> Přehled novinek</b></a> </li>

^
|
sem vložit něco co před otevřením rámu refreshne stránku....

toto onclick="window.location.reload()" nefunguje jak má pomozte prosím :(
Bubák
chef:
toto onclick="window.location.reload()" nefunguje jak má
A jak si představuješ, že by to melo fungovat?
O co se vlastně pokoušíš, začínám mít dojem, že se chceš drbat levou nohou za pravým uchem, ale nechceš prozradit, že se chceš jen podrbat.
chef
Profil *
:DD hezky napsáno :D

potrebuju to na tuhle stranku moji

ta cervena cast 2 je norlmani stranka .....

ta ruzova cast je IfRame .......

to zlute jsou odkazy umistene na strance slouzici k stridani obsahu v iframe....

chci aby po kliknuti na zluty odkaz se aktualizovala ta cervena cast 2 (je tam umisteno kolik prave hraje lidi a tak, tak aby to bylo aktualni...) a aby se zaroven nacetl obsah iframu...

toto onclick="window.location.reload()" nefunguje jak má

toto nefungovalo jak má v tom smylu ze jssem musel nekdy kliknout na odkaz treba az 3x aby se nacetl pozadovany iframe vetsinou se jenom refreshnula nadrazena stranka...

díky za pomoc
_es
chef:
Bubák ti poradil dobre, prerob stránku podľa jeho rady a bude ti to fungovať tak, ako si písal.
chef
Profil *
potrebuju zpusob jak do prostredka ....promitnout nejaky .php soubor....a abych k tomu nepouzil php.....
chef
Profil *
*
a abych k tomu nepouzil iframe.....
_es
chef:
potrebuju zpusob jak do prostredka ….promitnout nejaky .php soubor….a abych k tomu nepouzil php…..
a abych k tomu nepouzil iframe….
A to by išlo len nejako pomocou JS a zostal by problém s tým refreshom.
Asi by si mal poslúchnuť Bubákovu radu a prestať sa pokúšať škrabať ľavou nohou za pravým uchom a spraviť to nejako normálnejšie.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: