Autor Zpráva
HeinricH
Profil
ani za svet mi nechce nahodit nadefinovany font do iFrame , ked to hodim na web tak mi vsetky fonty co su na stranke v iFrame prehodi na Time news roman (a to ho nemam nikde zadefinovany tak ani netusim skade sa tam nabral :/// ) , uz som skusal nabuchat vsade kde sa to len da font ktory som tam chcel dat (konkretne Verdena) ale nic nepomaha , pls poradte jak tam mam zadefinovat ten font , aby "isiel" aj v iFrame (ani cez CSS mi to nejde,no mozno nemam ten spravny prikaz :[ ) . THX za radu ;)
Marty
Profil
No times new roman je výchozí typ písma, který se nastaví vždy, když není nadefinované něco jiného.

Jinak musíš mít definován typ písma přímo v té stránce, která je zobrazená v iframu, jinak ti to ta stránka přerazí.
HeinricH
Profil
to ale mam,preto nechapem jak je mozne ,ze je tam stale ten "roman" :///
Marty
Profil
Zkus do css té iframové stránky dát třeba toto: body {font-family: "Geneva CE", "Arial CE", sans-serif;}

Zkontroluj, zda máš svůj zápis správný a css projeď validátorem css stylů (zjistíš, zda nemáš někde neuzavřenou deklaraci atd...)
Šlaha
Profil
Dej sem odkaz
HeinricH
Profil
hmm,uz to funguje :/// Zaujimave ,okrem nazvu fontu som tam nemal nic navyse ani mi tam nic nechybalo :/ hh ako keby ten font nefungoval alebo co. No nevadi,funguje mi to s tymy fontamy co si mi napisal [ Marty ] su dost podobne takze mi to vyhovuje aj tako , Vdaka kazdemu za radu =)
Kráťa
Profil
(konkretne Verdena)
Jestli jsi měl tento font, tak ho to nenašlo a hodilo se to na Times New Roman. Možná to tu byl pouze překlep a měls správně Verdana. Mě zase jednou chyběla čárka mezi fonty a zobrazovalo mi to Genevu, či co. Měl jsem Verdana Arial, Geneva... :-)
HeinricH
Profil
:D lol ja som to aj tam mal tak napisane ,ze Verdena :D ja som hovado :D :D :D
Szkepek
Profil
Dodatek : Vyplácí se zapisovat fonty do style tak, že zapíšete například "Verdana, Arial, Sans-serif" dela to to, ze pokud nenajde ten prvni font, pokracuje automaticky na ten druhy, za carkou...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0