Autor Zpráva
satanda
Profil *
Dobry den, potreboval bych posunout cely obsah stranky do stredu prohlizece. Nejlepe tak, aby to bylo na sirku loga, ktere je na stredu. Kdyz to posunu pomoci css margin-left tak se to posune na kazdem monitoru jinak. Prosim o pomoc

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
David1256
Profil
Máš asi na mysli vycentrování stránky.
Zkus si přidat tohle kolem obsahu, který chceš mít uprostřed obrazovky.
<div style="position: relative; margin:auto;width:šířka tvé stránky;text-align:left">

A do css stylu si přidej tohle
body {
margin: 0;
padding:0;
text-align: center; 
}
Chamurappi
Profil
Reaguji na satandu:
Zkoušel jsi hledat, než ses zeptal? Co jsi hledal, žes to nenašel? Minimálně na této diskusi se to řešilo dvěstěkrát.
satanda
Profil *
Zkusil jsem, ale mě jde o to, že když stisknu CTRL a posunu kolečkem, aby se zmenšovala cela stranka a nerozjizdelo se to.
David1256
Profil
Já to mám udělané přesně takhle na svých stránkách a nic se mi nerozjíždí při zmenšování nebo zvětšování stránky. Možná by nebylo od věci dát sem odkaz na tvé stránky, pak by se lépe našla chyba.
satanda
Profil *
Víš, trochu se za to tydím, jsem amatér a doufam, ze me budete brat s rezervou.. Stranky zde http://snuffcz.wz.cz/ vim, ze je to velmi amaterse a neobsahle ale potrebuji alespon pro zacatek to dosztat do stredu prohlizece s jakymkoliv rozlisenim. Diky moc
panther
Profil
satanda:
nepozicuj, ale centruj nějak normálněji.
satanda
Profil *
Vim, ze to tam mam spatne. Pozicovani se neukaze na kazdem pocitaci stejne ze? Zalezi na rozliseni monitoru. Zkusim to tam dat a pak uvidim zatim diky za radu.
satanda
Profil *
No jo, ale kdyz vycentruji body, tak mam menu ve stredu a obsah stranky je az pod nim ve stredu :(
Trejpa
Profil
satanda:
No jo, ale kdyz vycentruji body, tak mam menu ve stredu a obsah stranky je az pod nim ve stredu :(
Co má být centrováno (obvykle vše) obalíš do jednoho bloku, který vycentruješ. Tomu bloku přidáš position: relative, které způsobí, že zanořené absolutně pozicované bloky budou svoji pozici odvíjet od něj.

(Nauč se dělat stránky bez pozicování.)
David1256
Profil
satanda:
Udělej to přesně tak, jak ti radíme. Navíc funkční kód máš již v příspvku #2, tak ho na to aplikuj. Tím, že si to tu přečteš to u sebe nezměníš.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0