Autor Zpráva
Prime_
Profil *
Zdravíčko lidi,
potřeboval bych píchnout.
Hledal jsem řešení všude možně, nic mi nepomohlo. Když na www.casamia.cz v IE najedu na tlačítko v menu, nebo na jakýkoliv obrázek s odkazem odskočí všechny obrázky na stejném řádku asi o 2px dolů. Nevíte co s tím? Každá rada nebo řešení přijde vhod. Jo a toho bordelu si nevšímejte, jsem totální amatér a bylo to dělaný na rychlo (jsem si vědom spousty chyb). THX
Chamurappi
Profil
Reaguji na Prime:
Tipnul bych si, že problém souvisí s vertical-align: bottom nastaveným na a:hover. I kdyby to nezpůsobovalo tento problém, připadá mi změna vertikálního zarovnání (a tím pádem i potenciální změna pozice) jen při hoveru podezřelá.
TomasJ
Profil
Prime:
Asi bych to menu neřešil obrázkama ale jen textama s podtržením. Kdyby to bylo nějaké ozdobné písmo, tak budiž. Ale toto spíš přidělá práci...
EDIT: Vlastnost vertical-align je vcelku zbytečná pro takovýto web. Jsou weby, u kterých je vlastnost dobrá, ale tady to není. Šlo by víc lehčích způsobů.
Prime_
Profil *
Chamurappi tipnul jsi to dobře, bylo to tím, nwm jak se to tam dostalo. Smáznul jsem to a je to OK. Díkes, hodně jsi mi pomohl :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0