Autor Zpráva
Kosa
Profil *
Prosím někoho o radu, jak správně upravit web www.moravskapekarna.cz pro IE7. Špatně se tu zobrazují některé prvky a nevím jak už to upravit.

1) Vedle menu na ostatní záložkách se nezobrazuje pruh po straně
2) Pod menu na ostatních záložkách se zobrazuje nesmyslný horizontální pruh
3) Např. u záložky Historie v levém dolním rohu mi text nesedí s okrajem

Moderátor Davex: Duplicitní k Jsem v koncích, buď IE 7, nebo Firefox.
Darja
Profil
Zkus si pohrát s marginama. V těch divech, kde nemáš margin nastaven, tak ho nastav na 0. Měla jsem dříve podobný problém, tímhle se mi to srovnalo.
Nepochopila jsem, proč přes odkazy v menu je obrázek - průhledné nic. Koukám se na to v IE6 (IE7 nemám nainstalovaný). Tam se to průhledné nic zabarví do světle modré a vypadá to divně. V IE6 to není vycentrované, ale všechno vlevo, bohužel netuším proč.
margin
Profil *
Darja:
V IE6 to není vycentrované, ale všechno vlevo, bohužel netuším proč.
Už, když jsem četl tvůj popis problému, tak jse tušil. Může za to první řádek, je k ničemu, navrhuji smazat.
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
Kosa
Profil *
Děkuji, pekárnu jsem vyřešil, už zde jen zlobí okraje u MENU, který se v IE 7 po posunutí stránek dolů vymazávají a to netuším jak, ale už to asi takhle nechám
Webbik
Profil *
Já vždycky používám na začátku css * {margin:0;padding:0} tak se ti vsechny objekty nastaví na 0

Moderátor Davex: Téma pokračuje v duplicitě Jsem v koncích, buď IE 7, nebo Firefox. Tady zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0