Autor Zpráva
Davidsson
Profil
Zdravim mam takovy problem potreboval bych dat do jednoho panelu 3xIframe s tim ze by se na hlavni strance v panelu zobrazoval vzdy pouze jeden iframe a nad nim by bylo přepinani např.nad tabulkou by byly text odkazy Tabulka1 ,Tabulka 2, Tabulka 3 .Na hlavni strance by se zobrazovala pouze tabulka 1 po kliknuti na odkaz Tabulka 2 by se zobrazil iframe s tabulkou 2 atd. Nevi někdo jesly to jde nějakym zpusobem udelat třeba htlm kodem .Vim že to nějak jde přes ftp ale bohužel mam stranky na megabajt.cz a atministrace je dana bez ftp.Pokud již někde podobny tema je tak se předem omlouvam hledal jsem ,ale nenašel .Doufam že jsem to napsal dobře na pochopeni .Diky všem za pomoc .
Darker
Profil
Ano jde to. Budeš mít iframe:
<iframe name=pepa src=tabulka1>

a odkazy:
<a href=tabulka1 target=pepa>tabulka1<a><a href=tabulka2 target=pepa>tabulka2<a><a href=tabulka3 target=pepa>tabulka3<a>
Ftp s tím nemá co do činění. Jde to udělat ještě javascriptem.
Mezera se dělá ZA a ne PŘED interpunkcí (čárka, tečka, otazník a vykřičník).
Pokud můžeš, používej diakritiku.
l564
Profil
Davidsson:
ftp
Jak zde uvedl Darker tak ftp stím nemá co dočinění. Ftp je vlastně protokol (stejně jako http,...) který přenáší data mezi uživatelem a serverem.
Davidsson
Profil
dekuji za pomoc ,ale neco delam spatne asi sice ty odkazy nad tabulkou jsou ale v panelu se zobrazi vsechny 3 iframy ,ja potrebuji aby byl viden jeden a dalsi dva by byly jakoby skryte .Bylo by možne se o tom pobavit treba na skype nebo na ICQ?Byl bych za to moc vděčny .Kdyby ano skype mam dave1st1 a ICQ:607670792
Darker
Profil
Davidsson:
Co se tu semele, to by tu mělo zůstat. Měl bys nám spíš dát odkaz na nefunkční stránku.
Neříkal jsem mu to o těch čárkách?
l564:
Chytrá holka...
Davidsson
Profil
Mužete zamknout tuto diskusi vše vyřešeno ,děkuji Darkerovi za pomoc a ochotu .
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0