Autor Zpráva
chronic
Profil
Nazdar,

prosim o radu. Potrebujem v dreamweaveri vytvorit tabulku s filtrom. nieco ako toto:
http://slnecnice.sk/ponuka-byvania/byty
mam spravenu velku tabulku a potrebujem doplnit filter ( napriklad ako na uvedenej stranke je ,,poschodie" a ked vyberem atribut tak sa mi odfiltruje cela tabulka ). Poradte niekto, prosim, lebo uz dlhsie sa s tym trapim. Dakujem
panther
Profil
chronic:
je to dělané javascriptem, konkrétně je na buňky záhlaví navěšena třída class="table-filterable table-sortable:default table-sortable table-filtered", která určuje vše potřebné.

Podle toho, které třídy jsou použity, se to pak řídí scriptem, konkrétně tím jediným, co tam je (hledej názvy tříd, je to dole).

Nechtěl jsem se v tom minifikovaném souboru moc vrtat, bude se jednat o nějaký plugin, nejspíše do jQuery, které je tam též využité. Osobní zkušenost mám například s DataTables , které ti poslouží stejně. Podívej se do manuálu, jak s tím zacházet, případně na ukázky na uvedeném webu.
chronic
Profil
Super. Myslim, ze nieco podobne som hladal. Idem to ocekovat a pozriem manual a nejako to uz zbucham. Dik za radu...
panther
Profil
chronic:
jinak těch gridů jsou samozřejmě mraky, zde je nějaký přehled. Chceš-li vyhledat další/jiný, který ti sedne více nebo lépe splní tvé požadavky, hledej „JS table grid, JS datagrid, ...“.

Uvedl jsem tento jeden, který mi pracovně docela vyhovuje. Ale každému sedne něco jiného, to je jasné.
chronic
Profil
parada..nevedel som ako spravne hladat taketo plug-iny..toto mi urcite pomoze !
chronic
Profil
zmakol som to s DHTMLX grid tabulkou...je to presne tak ako som si to predstavoval..parada..este raz dik

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0