Autor Zpráva
Adam501
Profil
Ahoj.
Když otevřete tuto stránku na nějakém menším monitoru(notebook), tak se vám objeví dolní posuvník. Stránku je možné posunout až daleko doprava od obsahu. Nevíte prosím co to způsobuje?? Díky
panther
Profil
Adam501:
relativní pozice u .kky (a možná i dalších).
Adam501
Profil
panther:
Ale všude je relativní pozice..
panther
Profil
Adam501:
ano, myslel jsem tu relativní, [#2] jsem upravil. Jaký element ti dělá neplechu, víš. Jak to opravit, zjistíš snadno, oprava samotná ti asi zabere času více.

Nápověda: zaměř se na to, v jakém prostoru se relativně pozicované elementy pohybují, souvisí to s jejich šířkou.
Adam501
Profil
No, přemýšlel jsem nad tím ale na nic jsem nepřišel. Elementy nastavovanou šířku nemají, no a .kky je posunované nahoru a doprava. Nevím.
panther
Profil
Adam501:
Elementy nastavovanou šířku nemají
mají, každý <div> jakožto blokový element má nastavenou šířku na svou defaultní hodnotu, když jí nenastavíš.

Přidej si k .kky třeba background: red; a uvidíš, co ti tvoří posuvník. Po nakouknutí do CSS napovím, že přesah přes okraj webu je 275px.


Jestli chceš podobným potížím předejít, vyházej veškeré relativní pozicování, podívej se na float a boxům nastav šířku takovou, jakou mají mít.
Adam501
Profil
Váu. To je tak brutálně jednoduchý a já to dělal složitě jak uplnej ....... .

Neexistujou ještě nějaký takovýhle "zlepšováky" o kterejch nevim a takhle moc usnadněj práci? :D

Nevim jestli to sem mám motat, ale jak bys mi doporučil udělat to dost neohrabané menu?
Joker
Profil
Adam501:
Neexistujou ještě nějaký takovýhle "zlepšováky"
Hodně užitečná pomůcka jsou nástroje pro vývojáře stránek, které dnes už mají snad všechny hlavní prohlížeče.
panther
Profil
Adam501:
No ty vole.
chovej se slušně, byť tohle nebylo myšleno jako nadávka, nehodí se to sem. Lze zvolit i jiné oslovení.

jak bys mi doporučil udělat to dost neohrabané menu?
možná jako menu? Seznam spanů není menu ani omylem.
Adam501
Profil
panther:
Příspěvek upraven. Menu jsem předělal jako tabulku a myslím, že to nevapadá tak šíleně.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0