Autor Zpráva
Col
Profil *
Dělám na stránce, na které je jeden IFRAME, pokud do rámu načítám stránku, která je větší než rám a nastavím scrolling="no" nemělo by být možné v rámu rolovat. Jenže, když jsem to zkoušel v Mozille (1.7.3) zjistil jsem, že sice zmizí rolovací lišty, ale pokud je obsah rámu větší, rolovat se dá. Dá se toho docílit i v jiných prohlížečích?
Já vím, proč nechávat zmizet rolovací lišty, ale ... :))
mates
Profil *
mam stejnej problem!! zakazal sem skrolovani - skrolovaci listy sice zmizi, ale pokud je kurzor nad framem jehoz obsah je vetsi, tak se da s obsahem uvditr scrolovat, ale to ja necu!!! pls!!! helpnete nam
btw.dela se mi to ve firefoxu i exploreru :-/
Cirdan
Profil *
Robi to kazdy browser......
ale clovek vacsinou na to ani nepride.. takze myslim, ze z toho netreba robit az taky problem.....
Yuhů
Profil
neumím to řešit zvenku (neměl jsem zatím potřebu), ale zkusil bych to řešit zevnitř z toho ifrejmu. Očekávám, že tam vadí takové to posunutí o pár pixelů nahoru a dolů, působí to hnusně. Takže co třeba tohle?:

<body onscroll="return false;">
peta
Profil *
Yuhů nebo pres css a overflow. Mi to take nevadi, naopak na webkach to uvitam, kdyz se da scrolovat, protoze nekteri machri udelaji menu pro 1200px na sirku a pri 800x600 se uz do takoveho menu neda nijak bez scroll dostat. Tak nejdy pomuze tam neco oznacit a popojet a oznacovat a ono to scroluje. Nebo nekdy i bez toho koleckem, ale to je jen nahoru dolu :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0