Autor Zpráva
Allan
Profil *
Ahoj, prosím o radu!
Jak mám pozměnit html kód aby se mi celkové rozlišení stránky optimalizovalo pro všechny typy monitorů automaticky??? :((((
Mám monitor 1680x1050 takže na notebooku to prostě vypadá špatně.
díky za odpoved!
Alan

Moderátor Joker: Titulek „OPTIMALIZACE ROZLIŠENÍ prosím pomooc“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Str4wberry
Profil
V HTML žádný příkaz „optimalisuj pro všechny typy monitorů automaticky“ není. Pro konkrétní rady pošli živou ukázku.
T.Thomas
Profil *
Pokud je stránka méně složitá a v pouze HTML, tak pokud to půjde nezadávejte konkrétní hodnoty ale procenta (relativní pozicování).
jenikkozak
Profil
T.Thomas:
Pokud je stránka méně složitá a v pouze HTML, tak pokud to půjde nezadávejte konkrétní hodnoty ale procenta (relativní pozicování).
Tohle by mohlo vést k mylným závěrům, takže to raději upřesním:
1) Stránka s flexibilní šířkou se dá udělat v podstatě jakákoliv. Záleží to spíše na schopnostech kodéra a rozvržení stránky. Je úplně jedno, jestli je pouze v HTML, nebo jestli toto HTML je vygenerováno nekonečným cyklem v nějakém skriptovacím jazyce, stejně jako její kaskádové styly.
2) Zadání rozměrů v procentech nemá s relativním pozicováním (position:relative) nic společného.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0