Autor Zpráva
MegaNoob
Profil *
Dobrý den, mám div, ve kterém se my vypisujou vysledky z databáze, a chtěl bych aby, kdaž ten div dosáhne šířky 500ox, aby automaticky oddělil řádek...
Se vším teprve začínám, poradíte?
Chamurappi
Profil
Reaguji na přejmenovaného desupa:
Což takhle trochu samostudia? Myslíš, že taková elementární věc, jako je nastavení šířky, není na webu nikde popsána? Že se nedá najít třeba na JPW? Proč se na to ptáš lidí a ne vyhledávače? Musíš mít o nás hodně mrzké mínění.
Máš-li zadanou nějakou práci, která tě nebaví a kvůli které se nechceš vzdělávat, najmi si na ní někoho. Nepočítej s tím, že ji dobastlíš postupným vyškemráváním jednoho řádku za druhým od nás. Jsme ochotní. Nejsme blbí. Děkuji za pochopení.
Medvídek
Profil
Chamurappi:
To asi nebude desupa, ten přece nabízí své programátorské dovednosti a zvládá HTML, CSS JS a jQuery :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Medvídka:
Toho jsem si ani nevšiml. Tak jestli MegaNoob není desup, tak se může zeptat desupa — bude někde blízko, sdílí s ním IP adresu i pravopis.
MegaNoob
Profil *
Chamurappi:
Napsal jsme to sem, protože sem se styděl za takovou stupiditu, ale, ty si myslíš že mě nenapadlo použít max-width??
Napadlo.. ale nešlo to, protože, di se sice omezil, ale text, ikdyž je v divu pokračoval dál.. chtěl jsem se jenom poptat jestli neexistuje nějaká jiná cesta než width a max-wtdh...
Medvídek
Profil
MegaNoob:
di se sice omezil, ale text, ikdyž je v divu pokračoval dál
Zkus tohle: http://www.jakpsatweb.cz/css/overflow.html
MegaNoob
Profil *
Overflow jsem skoušel hned, ale nechci přetékající text ani nechat přetékat, ani rolovací lištu, a nezobrazit.. to už vůbec né... To už je jedno.. nějak to vyřeším
Medvídek
Profil
MegaNoob:
V tom případě dodej odkaz na živou ukázku.
MegaNoob
Profil *
Myslím že jsem to vyřešil... použiju hidden, a php strlen a když to překročí určitý počet znaků zobrazí se link na zobrazení celého výsledku
Medvídek
Profil
MegaNoob:
Myslim že zbytečné, ale jak myslíš.
_es
Profil
MegaNoob:
aby automaticky oddělil řádek
Čo myslíš pod pojmom „riadok“?
Text by sa mal vo východzom stave zalamovať automaticky - ak dáš na vhodné miesta medzery, alebo môžeš použiť rôzne špeciálne medzery.
MegaNoob
Profil *
_es:
ak dáš na vhodné miesta
To je problém, výsledky jsou z databáze, do které si je vkládá jakykoli uživatel, pokud dá mezery, je to v pořádku,ale pokud někdo spamuje, moc se na mezery nesoustředí
_es
Profil
MegaNoob:
Zrejme hľadáš word-wrap, neviem ako to je s podporou v prehliadačoch.
Chamurappi
Profil
Reaguji na MegaNooba:
ty si myslíš že mě nenapadlo použít max-width??
Ano. Nedodal jsi dostatek informací, abych si mohl myslet něco jiného. (Spíš jsem si myslel, že tě nenapadlo použít width, protože mě nenapadlo, že by tě mohlo napadnout použít max-width.)
Kromě zmíněného word-wrapu by ti možná pomohlo <wbr>.

Piš laskavě pod svým účtem.
desup
Profil
_es:
Díky, přesně to jsem hledal :-)

Chamurappi:
Nedodal jsi dostatek informací, abych si mohl myslet něco jiného.
Chápu, příště to víc specifikuju

Piš laskavě pod svým účtem.
Jo, promiň, už budu

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0