Autor Zpráva
pyty
Profil
Zdravím všetkých diskutujúcich.
Čo si myslite o odkaze ktorý odkazuje na vrch aktuálnej stránky ?
Používate to ? (Myslím aj pri tvorbe, aj pri prezeraní stránok.)
A používaju to niektorý návštevníci ?
Myslite že je to potrebný doplnok pri weblogu v pätičke článku a stránky ?
A mal by som to používať pri klasickom (statickom) štýle stránky ?
Vopred ďakujem za odpoveď.
PerToon
Profil
Rozhodně využitelné, používané a zcela dopručuju!
Pokud má stránka dlouhý obsah, tak se mi většinou nechce scrollovat jak blbcovi až nahoru. Zvlášť když čtu třeba povídku v html, tak bych to scrolloval půl hodiny a používat speciální klávesy někteří neumějí, takže ten odkaz rozhodně neublíží a většinou prospěje!
Takže dlouhý obsah - určitě ano.
Jiný obsah - jak chceš.
pyty
Profil
Veď práve to chcem vedieť - osobne sa mi totiž nechce hľadať nejké nadpisy "top" a podobne.
Zvykol som si preto používať klávesu "Home". Okrem toho, veľa ľudí ma dne suž multimediálne klávesnice
a tam su všeliake také vychytávky. Tak chcem vedieť či to niekto používa. Asi ano..
PerToon
Profil
Fakt bych to tam radši dal... není to moc práce, kódu a používá se to...
Timy
Profil
rozhodně tím nic nezkazíš, když to tam dáš (pokud je ta stránka dlouhá, u krátkých je to zbytečnost). Já osobně taky spíš používám home, protože než bych nějaký odkaz typu "top", "nahoru" (nebo kdoví jak ještě) našel, tak bych to měl dávno odrolované kolečkem. Pokud je odkaz opravdu dobře viditelný, tak si i rád kliknu, ale většinou je kolem toho ještě odkaz "další" a "předcházející" a já nevím na co ještě a to už pak pro mě nemá cenu hledat a - home.
Radek Hrabůvka
Profil
U stránek typu "nudle" doporučuji po každé kapitole nebo něčem podobném. Klávesáře tím neomezíš, myšaře potěšíš. Je jasné, že vše jde udělat dobře nebo špatně, kdy odkaz "nahoru" nikdo nenajde. Příklad "mé" nudle.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0