Autor Zpráva
nutak
Profil *
Stáhl jsem si free šablonu (flash), která obsahuje 2x html soubor a 1x css. V tom prvním (indexu) není žádný text, pouze patička atd.
V tom druhém (text.html) je veškerý text, který když přepíšu tak se sice přešíše v konečném důsledku, ale nezobrazí mi to znaky žýřčš, místo některých to dá např. otazník, a jiné ani neukáže. Zkoušel jsem do html přidat <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250"> a podobné, ale nepomohlo to. Pouze to funguje pro ten index (tam si to po přidání diakritiku zobrazí), ale i když tu metu přidám do text.html, tak u textu žádná změna.
Předěm díky za rady


Dala by se nějakým stylem teda předělat ? Nebo by bylo lepší sehnat jinou ?
weroro
Profil
Ten flash je nejaký doplnok danej stránky alebo daná stránka je flashová? Bola by živá ukážka? Mám taký pocit že text.html je načítavaný do toho flashu a v tom prípade je problém niekde úplne inde.
nutak
Profil *
Ano je to spíš celé flash, a to html je pouze pro ty texty, šablonu mám pouze v zip. Můžu poslat na e-mail ...
weroro
Profil
ak je v tom balíčku niekde súbor FLA, tak mi to celé pošli na email info(at)weroro.sk a pozriem sa na to, avšak nesľubujem, je dosť možné, že sa mi to FLA nepodarí otvoriť, keďže nemám najnovšie Adobe flash vývojové prostredie.


Ak tam to FLA nemáš tak sa ani neunúvaj, lebo bez toho to neupravíš (teda aspoň nie legálne).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0