« 1 2
Autor Zpráva
TheTony
Profil
Ok díky za radu, stáhnul jsem si google validátor a opravil jsem všechny chyby, co mi to vypsalo (zbyla mi tam jedna, ale ta je v reklamním scriptu toho hostingu zdarma, takže s tím nic neudělám). Netuším, co používáš za validátor, ale jestli ti to pořád ukazuje chyby a varování, tak mi pls přepošli ten tvůj, abych věděl kde, co a jak. Jinak tenhle kód je už starý, aktuálně je tam nový, ale je opravdu straašně dlouhý, pokud ale bude zájem, tak ho přepošlu.
Fisir
Profil
Reaguji na TheTonyho [#1]:
Vím, že ten příspěvek nebyl adresován mě, ale…
stáhnul jsem si google validátor
On se dá validátor stáhnout? A Google má nějaký svůj? W3C validator | Český validátor

Reaguji na TheTonyho [#29] ze strany 1:
tak to napíše "Musíte zadat text příspěvky"
Hm, mně to i při zadání znaků s diakritikou nevypíše žádnou chybu.
TheTony
Profil
Fisir:
On se dá validátor stáhnout? A Google má nějaký svůj?

Špatně jsem se vyjádřil, myslel jsem samozřejmě plugin do chrome, abych to nemusel dělat přímo skrze stránku. Ale jinak ten plugin (Odkaz na Plugin) je přesně tenhle W3C, co si poslal :)

Hm, mně to i při zadání znaků s diakritikou nevypíše žádnou chybu.
Jop, to je tím, že kvůli hráčům jsem musel ten .php kód zase změnit, ale akorát teď jsem ho upravil. Jde o tohle, hele... jednoduše to vysvětlím.

Dostaneš se na HTML stránku potvrzení technik (Odkaz), následně si najdeš odsek (je to ve fielsetu) jménem POTVRZENÍ TECHNIK, něco do toho formuláře načmářeš (nejlíp český znaky jako háčky a čárky) a dáš generovat kód, to tě dostane na php stránku, která vyhodnotí info z formuláře, a na tý php stránce je ještě tlačítko odeslat, tohle tlačítko tě přesměruje na fórum a odešle příspěvek, a v tom je tne problém, pokud ta textarea obsahuje český znaky, tak to vypíše tu chybu, klidně to zkus.
Fisir
Profil
Reaguji na TheTonyho [#3]:
Průser hochu, registrovat se nebudu.
TheTony
Profil
:DDD Zapomněl jsem ;D Sorry, a když ti udělám nějakej účet s heslem a jménem Fisir, jen aby sis to odkliknul?
Fisir
Profil
Reaguji na TheTonyho [#5]:
Tak to bude „okej“.
TheTony
Profil
Fisir:

Ok, takže jméno je Test a heslo je testtest

PS: Moc díky za ochotu :) Takový lidi se dneska hledaj už sakra těžko!
Fisir
Profil
Hm, dobře. Nechceš náhodou text příspěvku příjmat v GET?
TheTony
Profil
No, pokud by to pomohlo, tak zrovna u toho přijetí technik by to možná šlo, ale nevím, někde je popis dost dlouhej a get má omezení na slova. A proč? Myslíš, že by to pomohlo?
Fisir
Profil
Reaguji na TheTonyho [#9]:
Ale tady ne. Jestli náhodou na fóru nepříjmáš text v GET.
TheTony
Profil
ee, vím 100%, že na fóru se to v get nepříjmá, protože nejdou vidět slova v linku a krom toho některý příspěvky jsou opravdu sakra dlouhý, to by get nepobralo.

Upřímně mi to přijde divný, prostě jakmile tam mám cokoliv s háčkem a nebo čárkou, tak to vypíšu tuhle "chybu" při pokusu o odeslání, ale jakmile z celého toho textarea odstraním jakýkoliv háčky, čárky... nádherně se to pošle.
TheTony
Profil
Předem se omlouvám za Double Koment, ale.. už jsem na to přišel, je to charsetem, moje fórko používá utf-8 a já jsem používal ten klasickej (window něco), teď už mi to jde odeslat, ale nastal zase nějakej problém (proč by se to taky mělo konečně zprovoznit, že? :D), když si nastavím UTF-8 jako výchozí jak na tý PHP stránce, ze který odesílám, tak i na tý HTML stránce, místo háčků a čárek tam mám � toto

MEGA EDIT: Takže, už jsem na to přišel, v PSpadu jsem si přepnul formátování na UTF-8 a tím pádem jsem konečně po týdnu či jak dlouho to je ukončil ÚSPĚŠNĚ svou práci na tomto "projektu". Pro některé se to zdá jako malá hloupá věc, pro mě je to krok dopředu v odvětví HTML, JavaScript i dalších. Tímto bych chtěl moc poděkovat všem, kteří se podíleli na radách a pomoci a hlavně uživateli jménem Fisir, že to se mnou vydržel a poradil mi, i když to byla totálně blbá a jasná otázka. Díky za tvoje pevný nervy a i za tvoje skvělý rady, bez tebe bych se v tom svým projektíku ještě hodně dlouho plácal :)
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0